Zbiórka Kuchnia małych marzeń - zdjęcie główne

Kuchnia małych marzeń

310 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Nazywamy się Rara Avis, co oznacza, rzadki ptak. Dlaczego właśnie tak? Każde                              z naszych dzieci jest zupełnie inne, niepowtarzalne. My, rodzice, również jesteśmy różni, przez co potrafimy spojrzeć na różne sprawy pod wieloma kątami. Ptaki machają skrzydłami, podobnie jak nasze dzieci, gdy coś bardzo je cieszy, a machanie rączkami zastępuje im tradycyjny uśmiech. W naszym logo mamy skrzydło, aby każdemu z rodziców dodać skrzydeł i pomóc mu w codziennych trudach wychowania dziecka z super mocami. Jesteśmy Stowarzyszeniem zrzeszającym dwunastu wyjątkowych rodziców. Połączyły nas wspólne cele i wyzwanie, takie jak: wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie dla rodziców oraz próba stworzenie godnych warunków do życia i rozwoju naszych cudownych, wyjątkowych i potrzebujących wsparcia dzieci. Jesteśmy rodzicami dzieci ze specjalnymi potrzebami. Większość naszych podopiecznych ma zaburzenia ze spektrum autyzmu oraz ADHD. 

Dlaczego stowarzyszenie dla rodziców? Zaburzenie rozwoju dziecka, to trudna sytuacja dla całej rodziny. Rodzice, którzy dowiadują się o problemie zaczynają gonitwę po specjalistach, lekarzach i terapeutach. Robią wszystko, aby pomóc dziecku. Matki i ojcowie poświęcają temu często cały swój wolny czas i energię. Zapominają o swoich potrzebach. Powszechnie wiadomo jednak, że zdrowi i szczęśliwi rodzice, są lepszym wsparciem dla swoich dzieci. Staramy się pomagać rodzicom dostrzec swoje potrzeby. Każdy z nas stara się zagospodarować trochę czasu dla siebie. Spotykamy się, dzielimy się swoimi smutkami i radościami, uczestniczymy wspólnie w różnych zajęciach (również sportowych), wykładach, konferencjach. Czasami oglądamy wspólnie film, albo po prostu gadamy o książce czy przepisie na szarlotkę.

Do jakich celów potrzebna nam kuchnia? Naszym marzeniem jest nauczenie super bohaterów podstawowych czynności życiowych, takich jak samodzielne zrobienie kanapki lub usmażenie jajecznicy. Wspólne gotowanie zbliża ludzi, a przez żołądek łatwiej trafić do serca. Chciałybyśmy w naszej kuchni mieć możliwość upieczenia m.in. świątecznych pierniczków, pizzy lub szarlotki, których magiczny zapach pomógłby nam się odprężyć. 

Zebrane pieniądze pomogą nam sfinansować zakup mebli kuchennych, zlewozmywaka i baterii. W ten sposób wyposażymy naszą siedzibę. Dzięki uprzejmości koleżanki mamy już piecyk gazowo-elektryczny. W późniejszym czasie pomyślimy o małej lodówce.   

Za każdą, nawet najdrobniejsza kwotę, będziemy bardzo wdzięczni. Z góry dziękujemy, za każdą złotówkę, która przybliży nas do realizacji celu.

Dziękujemy, 

Rodzice z Rara Avis

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.19
  12.06.19

  powodzenia !!!

  • Stowarzyszenie Rara Avis - awatar

   Stowarzyszenie Rara Avis - Organizator zbiórki

   12.06.19
   12.06.19

   Dziękujemy :)

310 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mirosława Zobel - awatar
Mirosława Zobel
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Rutkowska - awatar
Kasia Rutkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij