Zbiórka Pomoc Dla Ratownika Tomka - zdjęcie główne

Pomoc Dla Ratownika Tomka

42 394 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 366 osób
Jacek Placek - awatar

Jacek Placek

Organizator zbiórki

Tomasz całe życie poświęcił dla ratowania ludzi. Jego hobby to również pomoc niesiona zwierzętom. Na codzień pomaga ludziom zawodowo pracując w Pogotowiu ratunkowym. Niestety w ostatnim tygodniu nieoczekiwanie zaatakował Go Covid. Początkowo leczył się sam, później niestety trafił na  oddział Covidowy. Myśleliśmy że wszystko będzie dobrze. Niestety dziś Tomasz został zaintubowany. 

Prosimy o pomoc finansową ponieważ sama Gabrysia nie poradzi sobie z opłatami. Niestety jak większość ratowników Tomek zatrudniony jest na umowie cywilnoprawnej. 

Pomożmy Tomkowi i Gabrysi

Aktualizacje


 • Jacek Placek - awatar

  Jacek Placek

  10.12.2021
  10.12.2021

  Jeszcze raz dziękujemy Wam za okazane serducho. Dzięki Waszym wpłatą uzbierała się większa suma niż myśleliśmy. Za co Wam z całego serducha dziękujemy. Jesteście Wielcy. Teraz czekamy na Tomka, który dalej walczy z chorobą. Pamiętajcie że dobro WRACA

Komentarze


 • Zbigniew Preisner - awatar

  Zbigniew Preisner

  06.12.2021
  06.12.2021

  Pan Tomek uratował życie wielu ludziom, dzisiaj sam potrzebuje pomocy. Pomóżmy mu wszyscy! Dobro musi zwyciężyć. Pomagajmy! Zbigniew Preisner - kompozytor

 • Piotr - awatar

  Piotr

  05.12.2021
  05.12.2021

  Niedawno straciłem pracę, ale to nic nie znaczy w tej sytuacji. Oczywiście wspieram. Wracaj do zdrowia!

 • Tomasz Bakula - awatar

  Tomasz Bakula

  29.11.2021
  29.11.2021

  Powodzenia

 • Robert Simka - awatar

  Robert Simka

  29.11.2021
  29.11.2021

  🙏Keep fighting Bro

 • Sandra Jankowska - awatar

  Sandra Jankowska

  29.11.2021
  29.11.2021

  Ratownicy (bracia i siostry) nie zostawia się swojego w potrzebie... wracaj do zdrowia 😉 Bliscy czekają!

42 394 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 366 osób
Jacek Placek - awatar

Jacek Placek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 366

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pimpek - awatar
Pimpek
50
Basia i Waldek - awatar
Basia i Waldek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paulina i Marek - awatar
Paulina i Marek
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iga Marcinkowska - awatar
Iga Marcinkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
AgaS - awatar
AgaS
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij