Zbiórka Niezbędny sprzęt - zdjęcie główne

Niezbędny sprzęt

297 zł  z 207 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Pomimo zimy, mrozów, przeciwności losu nasza ekipa KASTRUJE wszystko co wpadnie nam w ręce. Wiemy, ze kastracja to podstawa by ograniczać populacje wolno żyjących kotów, których jest mnóstwo. Na terenie naszego działania ich ilość powoli przekracza ludzkie pojęcie. Dlatego działamy, walczymy aby te osobniki, które już są były najedzone, wyleczone i co najważniejsze aby nie powiększały już i tak ogromnej populacji

Niestety w miastach w których działamy urzędy ograniczają się do całkowitego minimum. Finansowane są jedynie zabiegi kastracji. Żaden gabinet weterynaryjny nie przetrzymuje kotów po zabiegu... 

No cóż... jesteśmy zdani na siebie i swoja pomysłowość. Przecież nie puścimy kotki bezpośrednio  po zabiegu na wolność. Dla takiego kota oznaczą to najczęściej ŚMIERĆ. Nie możemy na to pozwolić musimy kombinować. To nie wina kotów, że urzędnikom brak wyobraźni i szkoda im kilku złotych więcej aby opłacić pobyt kota w lecznicy na czas rekowalescencji.

Jesteśmy zmuszeni przetrzymywać koty po zabiegu w naszych garażach, piwniach. Wszystko dla ich bezpieczeństwa, wszystko aby miały lepiej. To dla nas priorytet...

Wpadliśmy na pomysł zakupu specjalnych klatek w celu przetrzymania kotów po zabiegu kastracji. Klatka musi byc mocna, aby dziki kot ( a takie w większości są koty wolno żyjące) jej nie sforsował i nie uciekł podczas np transportu. Klatka musi być takich gabarytów, aby swobodnie móc przewieźć kota na tylnym siedzeniu samochodu bezpośrednio od weta. Udało nam się znaleźć najtańsze i sensowne egzemplarze na allegro. Koszt jednej klatki to 68.99. Potrzebne są nam 3 sztuki. Miejsce do przetrzymywania mamy już ogarnięte. Jest tam ciepło, sucho i przede wszystkim bezpiecznie. Koty po zabiegu będa mogły dochodzić do siebie w spokoju a my bedziemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko dobrze od początku do końca. to nasza dewiza. ALBO RÓB COŚ DOBRZE ALBO NIE RÓB WCALE. POMAGAĆ TRZEBA MĄDRZE!!!

Teraz potrzebny jest sprzęt. W związku z powyższym prosimy Was o wsparcie. Każda złotówka jest na wagę złóta, Każde udostepnienie przybliża nas do celu.

Komentarze


 • Zbiórka Dawida - awatar

  Zbiórka Dawida

  29.01.2019
  29.01.2019

  Od wszystkich cudownych ludzi którzy wsparli zbiórkę na operacje oczu Dawidka.

  • Stowarzyszenie Kociaki i Psiaki Adopciaki - awatar

   Stowarzyszenie Kociaki i Psiaki Adopciaki - Organizator zbiórki

   13.02.2019
   13.02.2019

   Dziękujemy

297 zł  z 207 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Joanna - awatar
Joanna
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Judyta - awatar
Judyta
5
Zbiórka Dawida - awatar
Zbiórka Dawida
102
Ciocia - awatar
Ciocia
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij