Zbiórka Ratujmy jedyny dom jaki mają - miniaturka zdjęcia

Ratujmy jedyny dom jaki mają Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujmy jedyny dom jaki mają - zdjęcie główne

Ratujmy jedyny dom jaki mają

27 451 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 703 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Stało się - stanęliśmy pod ścianą i w którą stronę byśmy się nie obrócili to widzimy tylko jedno - kilkadziesiąt naszych kotów, które wkrótce stracą swój azyl. Stracą jedyny dom jaki mają, bo nasze długi rosną. 

Aktualnie wisi nad nami widmo spłaty zadłużenia za czynsz i media w kociarni - ponad 15 tys. zł. Dodatkowo w klinikach weterynaryjnych zalegamy na ponad 30 tys. zł. 

Czy tak wygląda nasz koniec? Co stanie się z kotami? Kto je przygarnie? W Was nasza ostatnia nadzieja, a ponoć nadzieja umiera ostatnia. 

Być może znajdzie się osoba, która chciałaby opłacić konkretną fakturę? Prosimy o wiadomość na maila [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Julia Koczorowska - awatar

  Julia Koczorowska

  06.08.2023
  06.08.2023

  Książka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.2023
  03.08.2023

  Mamy od Was kotka Mośka bez ogona. Najukochańszy kotek na świecie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.2023
  03.08.2023

  Trzymajcie się. Robicie tyle dobrego

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.2023
  03.08.2023

  Jesteśmy z wami. Złotówka do złotówki.

 • Kinga - awatar

  Kinga

  31.07.2023
  31.07.2023

  Dziewczyna z pociągu

27 451 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 703 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 703

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
D, J, M - awatar
D, J, M
20
Marysia, odżywka i lakier - awatar
Marysia, odżywka i lakier
50
Marysia - awatar
Marysia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
85
Marysia - awatar
Marysia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Nastazja Czarnecka - awatar
Nastazja Czarnecka
15
Karolina Stefaniak - awatar
Karolina Stefaniak
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij