RATUNEK dla staruszki Ary

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Marta Tusia - awatar

Marta Tusia

Organizator zbiórki

                                                                         POMOCY!!!!!!!!!Jesteśmy wolontariuszami schroniska dla psów Azorki w Gorzowie Wlkp. i zwracamy się do Was z wielką prośbą o pilną pomoc w ratowaniu suni Ary. Psina ma ok 11 lat. Na starość została oddana do schroniska i  tam po kilku dniach nagle  straciła władzę w nogach,  głowa przechyliła się na jedną ze stron.. Weterynarz podał leki podejrzewając problemy z układem krążenia. Być może miała udar bądź wylew, być  może  coś innego. Musi zostać zdiagnozowana, by zadziałać z leczeniem, a na to potrzebne są fundusze. Na 09.07.2018 babunia ma zaplanowane echo serca i badanie neurologiczne. Najprawdopodobniej będzie musiała mieć robioną tomografię komputerową głowy, a to koszt ok 600 zł, do tego leki i cała opieka weterynaryjna.
 Została porzucona ma starość nie pozwólmy chociaż, by na nas się zawiodła musimy walczyć.

Za każdą pomoc z góry ogromnie w imieniu psiny dziękujemy !Komentarze


  • Grażyna Jasińska - awatar

    Grażyna Jasińska

    09.07.18
    09.07.18

    Zdrowiej kochana Psinko <3

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Marta Tusia - awatar

Marta Tusia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara Lis - awatar
Barbara Lis
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Renata J. - awatar
Renata J.
20
Piotrek - awatar
Piotrek
30
Marta - awatar
Marta
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Angelika Rogacewicz - awatar
Angelika Rogacewicz
50
G.K. - awatar
G.K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij