RATUNEK dla staruszki Ary

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Marta Tusia - awatar

Marta Tusia

Organizator zbiórki

                                                                         POMOCY!!!!!!!!!Jesteśmy wolontariuszami schroniska dla psów Azorki w Gorzowie Wlkp. i zwracamy się do Was z wielką prośbą o pilną pomoc w ratowaniu suni Ary. Psina ma ok 11 lat. Na starość została oddana do schroniska i  tam po kilku dniach nagle  straciła władzę w nogach,  głowa przechyliła się na jedną ze stron.. Weterynarz podał leki podejrzewając problemy z układem krążenia. Być może miała udar bądź wylew, być  może  coś innego. Musi zostać zdiagnozowana, by zadziałać z leczeniem, a na to potrzebne są fundusze. Na 09.07.2018 babunia ma zaplanowane echo serca i badanie neurologiczne. Najprawdopodobniej będzie musiała mieć robioną tomografię komputerową głowy, a to koszt ok 600 zł, do tego leki i cała opieka weterynaryjna.
 Została porzucona ma starość nie pozwólmy chociaż, by na nas się zawiodła musimy walczyć.

Za każdą pomoc z góry ogromnie w imieniu psiny dziękujemy !Komentarze


  • Grażyna Jasińska - awatar

    Grażyna Jasińska

    09.07.2018
    09.07.2018

    Zdrowiej kochana Psinko <3

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Marta Tusia - awatar

Marta Tusia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara Lis - awatar
Barbara Lis
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Renata J. - awatar
Renata J.
20
Piotrek - awatar
Piotrek
30
Marta - awatar
Marta
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Angelika Rogacewicz - awatar
Angelika Rogacewicz
50
G.K. - awatar
G.K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij