Czy Lobo pokona babeszjozę…?

2 685 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób

Cel zbiórki:

Lobo – piękny, młody i niestety bezpański labrador walczy z babeszjozą. Jej leczenie jest niestety dość kosztowne – badania na cito, kroplówki, leki, pobyt w klinice, a jeśli się uda mu się z tego wyjść, to i konieczność włączenia specjalistycznej karmy. Nie wiadomo też, czy w międzyczasie nie wyjdzie coś jeszcze. Na razie priorytet numer jeden to pokonanie babeszjozy i w tym też celu uruchomiliśmy niniejszą zbiórkę. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie!

Jak do tego doszło?

Koniec sierpnia, województwo świętokrzyskie, znaleziono młodego, bezpańskiego labradora. Przez dwa tygodnie psiak przebywa u znalazcy, po czym trafia do prywatnego schroniska. W schronisku bywają wolontariuszki z Kielc, które labradorowi, dają na imię Lobo. Nagle okazuje się, że labek jest w bardzo złym stanie – leży osowiały w kojcu, nie ma siły się podnieść, pojawia się krwiomocz. Reagują natychmiast. Podnoszą alarm, kontaktują się z miejscowymi weterynarzami – wszyscy odmawiają pomocy ponieważ żaden z nich nie ma możliwości 24-godzinnej hospitalizacji psa. Wolontariuszki kontaktują się z labradory.org. Wszystkie ręce na pokład, uruchomiona zostaje cała sieć kontaktów. W ciągu niespełna godziny zgłasza się pani Ania spod Rzeszowa, kochana opiekunka naszego Saliego. Umawia się na trasie z wolontariuszkami, przejmuje chore psie biedactwo i od razu pędzi do kliniki. Diagnoza: BABESZJOZA. Cichy i podstępny zabójca. Lobo ma zostać w klinice przez kolejne kilkadziesiąt godzin. Wyniki badań są nieciekawe, dopiero czas pokaże czy organizm da radę zwalczyć intruza.

Nadzieja…

Nadzieja w tym, że Lobo jest młody. Jak młody, tego nie wie nikt. Trzeba jednak wierzyć, że da radę i wyjdzie z tego. Ma przecież przed sobą całe życie. Za wcześnie dla niego odchodzić za tęczowy most… Społeczność pomagam.pl nie raz już udowodniła, jaką ma moc. I tu więc dziękujemy z góry za każde wsparcie – finansowe oraz mentalne. Miejmy nadzieję, że wszystko się uda…

Aktualizacje


 • labradory.org - awatar

  labradory.org

  16.09.2019
  16.09.2019

  Kochani, tego nikt z nas się nie spodziewał… W zaledwie kilkadziesiąt godzin zebraliśmy znacznie więcej ponad sumę, o którą poprosiliśmy zakładając zbiórkę! Na ten moment nie wiemy, ile dokładnie wyniesie leczenie Lobo - zbiórkę uruchomiliśmy podając kwotę w oparciu o dość optymistyczny scenariusz. Dlatego tak ważna jest każda wpłacona złotówka - liczymy się bowiem z tym, że potrzebne będą jeszcze większe środki. Bardzo dziękujemy – za Waszą pomoc i dobre myśli o Lobo. Anioły mają moc!

  Leczenie Lobo skutkuje, wyniki badań krwi nie pogarszają się. Jest jeszcze bardzo słaby, ale lekarze z optymizmem patrzą w przyszłość. Labrador ma jeszcze problemy skórne, ale to nie jest w tej chwili tak ważne.

Komentarze


 • Sebastian Konieczka - awatar

  Sebastian Konieczka

  16.09.2019
  16.09.2019

  Wracaj do Zdrowia Szybko! <3 wierze ze wyzdrowiejesz

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   16.09.2019
   16.09.2019

   W imieniu Lobo bardzo dziękujemy za wsparcie ❤️

 • Magdalena K. - awatar

  Magdalena K.

  15.09.2019
  15.09.2019

  Pieseczku, zdrowiej Kochany ❤️

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   15.09.2019
   15.09.2019

   W imieniu Lobo bardzo dziękujemy za wsparcie ❤️

2 685 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób

Wpłaty: 66

Ewa Koszałka - awatar
Ewa Koszałka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastian Konieczka - awatar
Sebastian Konieczka
5
Ewa Bielecki - awatar
Ewa Bielecki
20
Katarzyna chmurzynska mazur - awatar
Katarzyna chmurzynska mazur
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Michalak - awatar
Krzysztof Michalak
100
Witold Chmielewski - awatar
Witold Chmielewski
20
Evl Lu - awatar
Evl Lu
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij