Zbiórka Marzena - walka z glejakiem - zdjęcie główne

Marzena - walka z glejakiem

73 867 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 527 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marcin Pilch - awatar

Marcin Pilch

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie i dziękuje, że tu trafiliście.


Marzena jest cudowną, troskliwą żoną i kochającą mamą dwóch szalonych urwisów - Eryka 6 lat i Oskara 4 lata.

Pod koniec 2022 pojawiły się okropne bóle głowy. Podróż do szpitala i diagnoza, nowotwór - GLEJAK WIELOPOSTACIOWY. Guz pojawił się w mózgu bardzo szybko i operacja była natychmiastowa. Rak jest złośliwy, pomimo udanej operacji wycięcia go są przerzuty na drugą półkule. Żona poddała się radioterapii i chemii.

Rak wywrócił nasz świat do góry nogami. Rozłąka z dziećmi, życie między szpitalnym łóżkiem, a tym w domu. Niedokończone marzenia i plany.

Moja kochana żona, zawsze stawiała dobro innych ponad swoje, zawsze dbała o innych bardziej niż o siebie, a teraz sama potrzebuje waszej pomocy.

Zbiórkę chcemy przeznaczyć na leczenie Marzeny i na to co z leczeniem związane - lekarstwa, dieta, konsultacje specjalistyczne, transport, środki medyczne, lista jest nieskończenie długa…

Chcemy dać jej siły i pokazać, jak bardzo jest ważna dla nas.

Chcemy dać jej możliwość powrotu do domu.


Wierzymy w wasze dobre serca.

Dziękujemy za wasze dobre serca.


---

Hello, thank you for coming here.


Marzena is a wonderful, caring wife and loving mother of two crazy boys - Eryk 6 years old, and Oskar 4 years old.

At the end of 2022, terrible headaches appeared. After a trip to the hospital, the diagnosis came back- cancer, glioblastoma multiforme. The tumor appeared in the brain very quickly and an immediate surgery was inevitable. The cancer is malignant, and despite successful excision surgery, it's metastasized to the other hemisphere. So far my lovely wife underwent radiotherapy and chemo.

Cancer has turned our world upside down. The separation from the kids, the life between the hospital bed and the one at home. Unfinished dreams and plans.

My dear wife has always thought of and cared for others before herself, and now she needs your help.

We want to use the fundraiser for Marzena’s treatment and for what is associated with the treatment – medicines, diet, specialist consultations, transport, medical supplies, the list is infinitely long....

We want to give her strength and show her how important she is to us.

We want to give her a chance to come home.


We believe in your good hearts.

Thank you for your kind hearts.


---

Hallo zusammen und vielen Dank, dass Sie hierher gekommen sind.

Marzena ist eine wundervolle, fürsorgliche Ehefrau und eine liebevolle Mutter von zwei verrückten Rackern - Eryk, 6 Jahre alt, und Oskar, 4 Jahre alt.

Ende 2022 setzten fürchterliche Kopfschmerzen ein. Reise ins Krankenhaus und Diagnose, Krebs - Glioblastom. Der Tumor trat sehr schnell im Gehirn auf und die Operation erfolgte sofort. Der Krebs ist bösartig, trotz erfolgreicher Operation, um ihn zu entfernen, Metastasen in die andere Hemisphäre. Die Frau unterzog sich einer Strahlen- und einer Chemotherapie.

Krebs hat unsere Welt auf den Kopf gestellt. Trennung von Kindern, Leben zwischen Krankenbett und zu Hause. Unvollendete Träume und Pläne.

Meine liebe Frau, sie hat das Wohl anderer immer über ihr eigenes gestellt, sie hat sich immer mehr um andere gekümmert als um sich selbst, und jetzt braucht sie Ihre Hilfe.
Wir möchten die Spendenaktion für die Behandlung von Marzena und für alles, was mit der Behandlung zusammenhängt, verwenden - Medikamente, Ernährung, Fachberatung, Transport, medizinische Versorgung, die Liste ist endlos ...

Wir wollen ihr Kraft geben und zeigen, wie wichtig sie uns ist.
Wir wollen ihr die Möglichkeit geben, nach Hause zu kommen.

Wir glauben an eure guten Herzen.
Danke für deine guten Herzen.


Komentarze


 • Anonim - awatar

  Anonim

  06.04.2023
  06.04.2023

  Niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece. Nadziei i wytrwałości.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.04.2023
  03.04.2023

  Zyczę zdrowia i siły ducha! J 3, 16

 • Z Goleszowa - awatar

  Z Goleszowa

  03.04.2023
  03.04.2023

  "Powierz Panu drogę swoją, Zaufaj mu, a On wszystko dobrze uczyni." Ps 37:5 Zyczę Ci Bożej nadziei, ochrony i wytrwałości. Niech Cię Pan Bóg prowadzi

 • Daniel Stojicevic - awatar

  Daniel Stojicevic

  31.03.2023
  31.03.2023

  Szybkiego powrotu do zdrowia życzę!

 • Lidka - awatar

  Lidka

  28.03.2023
  28.03.2023

  Szybkiego powrotu do zdrowia życzę

73 867 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 527 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marcin Pilch - awatar

Marcin Pilch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 527

Rada Rodziców przy SP5 - awatar
Rada Rodziców przy SP5
365
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
87
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 390
Anna Szarzec-Spyra - awatar
Anna Szarzec-Spyra
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Monika Lipińska - awatar
Monika Lipińska
130

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij