Zbiórka Ratujemy walczącą o życie Nukę - zdjęcie główne

Ratujemy walczącą o życie Nukę

2 065 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób

Ratujmy Nukę!

Nuka, to dwuletnia sunia. Przed tragicznym wypadkiem, była radosnym, ufnym i pełnym życia pieskiem. Niestety jej właściciel zawiódł ją, bezbronną, samotną pozostawił przed domem z którego się wyprowadził. Porzucona bez opieki błąkała się przy bardzo ruchliwej ulicy szukając swojego opiekuna. Zapłaciła najwyższą cenę za bezduszność i brak odpowiedzialności człowieka. Została potrącona przez samochód, prowadzony przez kobietę jadącą z dwójką dzieci, która odmówiła pomocy!!! Świadek wypadku odwiózł sunię w ciężkim stanie do kliniki Braci Mniejszych w Konstantynowie Łódzkim, gdzie walczy o życie. Właściciel suni podjął decyzję o jej eutanazji!!! My podjęliśmy walkę o Nukę!!!
Przeszła już bardzo poważną operację i czeka ją długa droga powrotu do zdrowia, ale w tym małym ciałku drzemie wielki duch i ogromna wola walki o życie.

Dlatego apelujemy do wszystkich z wielkim sercem i nie obojętnych na cierpienie zwierząt o pomoc w dofinansowaniu leczenia, które pomoże w szybkim powrocie do zdrowia Nuki !!!

Koszt leczenia Nuki to ok. 3 tys. zł. 


Komentarze


 • Agata Pieczynska - awatar

  Agata Pieczynska

  11.10.17
  11.10.17

  Jesteśmy z Toba Nuka <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.17
  11.10.17

  Powodzenia :)

 • Carmen Jędrzejewska - awatar

  Carmen Jędrzejewska

  11.10.17
  11.10.17

  Walcz malutka !!!

2 065 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób

Wpłaty: 61

Aleksandra Łakomska - awatar
Aleksandra Łakomska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Koziol Kolbusz - awatar
Katarzyna Koziol Kolbusz
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
290
Anna - awatar
Anna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Iwona Szabelska - awatar
Iwona Szabelska
20
Karolina Radwańska - awatar
Karolina Radwańska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij