Zbiórka Ratujemy walczącą o życie Nukę - zdjęcie główne

Ratujemy walczącą o życie Nukę

2 065 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób

Ratujmy Nukę!

Nuka, to dwuletnia sunia. Przed tragicznym wypadkiem, była radosnym, ufnym i pełnym życia pieskiem. Niestety jej właściciel zawiódł ją, bezbronną, samotną pozostawił przed domem z którego się wyprowadził. Porzucona bez opieki błąkała się przy bardzo ruchliwej ulicy szukając swojego opiekuna. Zapłaciła najwyższą cenę za bezduszność i brak odpowiedzialności człowieka. Została potrącona przez samochód, prowadzony przez kobietę jadącą z dwójką dzieci, która odmówiła pomocy!!! Świadek wypadku odwiózł sunię w ciężkim stanie do kliniki Braci Mniejszych w Konstantynowie Łódzkim, gdzie walczy o życie. Właściciel suni podjął decyzję o jej eutanazji!!! My podjęliśmy walkę o Nukę!!!
Przeszła już bardzo poważną operację i czeka ją długa droga powrotu do zdrowia, ale w tym małym ciałku drzemie wielki duch i ogromna wola walki o życie.

Dlatego apelujemy do wszystkich z wielkim sercem i nie obojętnych na cierpienie zwierząt o pomoc w dofinansowaniu leczenia, które pomoże w szybkim powrocie do zdrowia Nuki !!!

Koszt leczenia Nuki to ok. 3 tys. zł. 


Komentarze


 • Agata Pieczynska - awatar

  Agata Pieczynska

  11.10.2017
  11.10.2017

  Jesteśmy z Toba Nuka <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.2017
  11.10.2017

  Powodzenia :)

 • Carmen Jędrzejewska - awatar

  Carmen Jędrzejewska

  11.10.2017
  11.10.2017

  Walcz malutka !!!

2 065 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób

Wpłaty: 61

Aleksandra Łakomska - awatar
Aleksandra Łakomska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Koziol Kolbusz - awatar
Katarzyna Koziol Kolbusz
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
290
Anna - awatar
Anna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Iwona Szabelska - awatar
Iwona Szabelska
20
Karolina Radwańska - awatar
Karolina Radwańska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij