Zbiórka Ratujemy walczącą o życie Nukę - zdjęcie główne

Ratujemy walczącą o życie Nukę

2 065 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób

Ratujmy Nukę!

Nuka, to dwuletnia sunia. Przed tragicznym wypadkiem, była radosnym, ufnym i pełnym życia pieskiem. Niestety jej właściciel zawiódł ją, bezbronną, samotną pozostawił przed domem z którego się wyprowadził. Porzucona bez opieki błąkała się przy bardzo ruchliwej ulicy szukając swojego opiekuna. Zapłaciła najwyższą cenę za bezduszność i brak odpowiedzialności człowieka. Została potrącona przez samochód, prowadzony przez kobietę jadącą z dwójką dzieci, która odmówiła pomocy!!! Świadek wypadku odwiózł sunię w ciężkim stanie do kliniki Braci Mniejszych w Konstantynowie Łódzkim, gdzie walczy o życie. Właściciel suni podjął decyzję o jej eutanazji!!! My podjęliśmy walkę o Nukę!!!
Przeszła już bardzo poważną operację i czeka ją długa droga powrotu do zdrowia, ale w tym małym ciałku drzemie wielki duch i ogromna wola walki o życie.

Dlatego apelujemy do wszystkich z wielkim sercem i nie obojętnych na cierpienie zwierząt o pomoc w dofinansowaniu leczenia, które pomoże w szybkim powrocie do zdrowia Nuki !!!

Koszt leczenia Nuki to ok. 3 tys. zł. 


Komentarze


 • Agata Pieczynska - awatar

  Agata Pieczynska

  11.10.2017
  11.10.2017

  Jesteśmy z Toba Nuka <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.2017
  11.10.2017

  Powodzenia :)

 • Carmen Jędrzejewska - awatar

  Carmen Jędrzejewska

  11.10.2017
  11.10.2017

  Walcz malutka !!!

2 065 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób

Wpłaty: 61

Aleksandra Łakomska - awatar
Aleksandra Łakomska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Koziol Kolbusz - awatar
Katarzyna Koziol Kolbusz
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
290
Anna - awatar
Anna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Iwona Szabelska - awatar
Iwona Szabelska
20
Karolina Radwańska - awatar
Karolina Radwańska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij