Zbiórka Targi Śmierci JESZCZE BRAK !!! - miniaturka zdjęcia

Targi Śmierci JESZCZE BRAK !!!

Izabella Kosterska - awatar

Izabella Kosterska

Organizator zbiórki

                                                 Pomagamy - takie mamy Serca !!!

edit !!!

DO 24 LUTY MAMY CZAS NA ZEBRANIE BRAKUJĄCYCH PIENIĘDZY NA ZALICZKOWANE KONIE. ANIA BĘBEN JEDNĄ KLACZKĘ ROCZNĄ JUŻ MA U SIEBIE ALE BRAKUJE DOPŁATY , SĄ JESZCZE DWIE KLACZE ŹREBNE . KOCHANI ZMOBLIZUJMY SIĘ SKORO JUŻ TYLE SIĘ UDAŁO !!! UMOWY Z WŁAŚCICELAMI PODPISANE PODPISANE CZAS UCIEKA............

PROSZĘ WPŁACAJMY KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ NA ŻYCIE

Kochani nieubłagalnie zbliżają się Targi Śmierci dla wielu żywych istnień. One czują i wiedzą, że zbliża się coś strasznego i zapewne będą czekały na ratunek człowieka, któremu służyły w swoim życiu a teraz ten człowiek chce je zabić. Będą tez czekały na innego człowieka mając jeszcze w niego wiarę, który się tam znajdzie, uratuje i da szansę na nowe życie, takie którego jeszcze nigdy nie zaznały. Osobiście nie mogłabym znaleźć się na tych targach bo chyba serce by mi pękło patrząc w oczy tych żywych i cierpiących istot dla których mój gatunek to przyjaciel jaki by nie był i jednocześnie kat.  Jednak mam kontakt z Panią Anną Bęben, która także przy wsparciu innych osób, które tam były zyskała cudowną końską rodzinę.  Te koniki miały szczęście, one są już bezpieczne do końca swoich dni i szczęśliwe.

Pani Anna napisała " w zeszłym roku w Skarszewie były bardzo wysokie ceny zakupu koników, które oscylowały na poziomie 10 tys zł. Jednak np. w Pajęcznie czy Skarszewie gdzie sama kupowałam to koszt wynosił 3 tys zł w zależności od konika.  Sama mam 10 koników wykupionych z targów i ceny są różne. Osobiście buduję teraz stajnię i będę miała 21 miejsc wolnych, więc jak uzbiera się więcej to będzie więcej żyć. Ja na siebie biorę koszty weterynarza i transportu i inne. Walczymy tylko o życia !!! Na bieżąco przedstawię wydatkowanie pieniędzy, zawsze też można do mnie przyjechać i zobaczyć konie"

Kochani wiem, że nie damy rady uratować wszystkich i serce bardzo boli, wiem że świata też nie zbawimy i nie zmienimy ( choć w dużej mierze bylibyśmy w stanie, a wystarczyłyby chęci, których brak :( )  Jednak dla tych uratowanych koni zmienimy wszystko, cały świat, damy im szansę na drugie życie. My ludzie !!! Proszę uratujmy co się da, jednocześnie też coś z naszego człowieczeństwa - wiemy a udajemy, że tego nie ma :( . Zwłaszcza, że u pani Anny znajdą tek kochający dom.

PROSZĘ WAS - MOICH PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH I TYCH NIEZNAJOMYCH ale z Sercem  :) 

róbcie wpłaty chociaż 5 zł, 10 zł , każda złotówka składa się na życie, ( więcej mile widziane ), przecież częściej wydajemy te kwoty na rzeczy mało istotne np. mcdonalds itp.

Pani Anna sama wykupiła z targów i od handlarzy 8 koników : Bunię, Milkę, Wiśnię, Pipi, Chuligana, Sannę, Alpinę, For You - one miały szczęście na drugie życie, które zostało im dane. Jedynie Szafirek i Dragonik były odkupione od dobrego człowieka. Do targów śmierci jest jeszcze czas ale zbliża się nieubłagalnie, ale to też nasz czas na wykazanie się ludzkim odruchem. 

Wierzę, że z waszą pomocą w grupie damy radę i uratujemy jedno lub daj Boże więcej istnień.... dostana swoje drugie życie.

Pieniądze przekażemy do Pani Annie Bęben na wykup koni !!!

DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE, WSPARCIE,   ZA PRZYWRACANIE WIARY W LUDZI !!!!


  

Komentarze

 • Iwona Sobczyk - awatar

  Iwona Sobczyk

  07.12.17
  07.12.17

  wspieramy razem z córką Sybilką ❤

 • Izabella Kosterska - awatar

  Izabella Kosterska

  27.11.17
  27.11.17

  Kochani nie czekamy bo nie ma na co - Wpłacamy !!!

Izabella Kosterska - awatar

Izabella Kosterska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Bartosz Skrajny - awatar
20
Bartosz Skrajny
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
BONUSRPK - awatar
100
BONUSRPK
Iwona Sobczyk - awatar
40
Iwona Sobczyk
anONim - awatar
20
anONim
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij