Zbiórka Pomóż uratować życie naszej Kasi - miniaturka zdjęcia

Pomóż uratować życie naszej Kasi

Zbiórka Pomóż uratować życie naszej Kasi - zdjęcie główne

Pomóż uratować życie naszej Kasi

109 195 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 445 osób w ciągu 7 dni.
Wpłać teraz
 
Kuba Wroblewski - awatar

Kuba Wroblewski

Organizator zbiórki

Stan Kasi ciągle się pogarsza i trzeba działać natychmiast! 

Zbieramy środki na operację raka pnia mózgu. 

Kasia, siostra mojej żony, ma 33 lata, mnóstwo pozytywnej energii, ogromne poczucie humoru i piękny uśmiech. Niestety, ma też raka.

Diagnoza o raku piersi zapadła w 2015 r. i była jak grom z jasnego nieba. Kasia dzielnie przeszła operację, chemię, radioterapię. Po ciężkim roku odetchnęliśmy z ulgą, Kasia czuła się świetnie, wróciła do pracy, znów zaczęła żyć pełnią życia. Wydawało się, że wszystko co złe, już za nami.

W lutym tego roku przyszedł kolejny cios. Zdiagnozowano nieoperacyjnego guza na pniu mózgu. Rozpoczęła się kolejna walka o zdrowie i życie Kasi.

W Instytucie Onkologii w Gliwicach Kasia została zakwalifikowana do stereotaktycznego naświetlania guza nowoczesnym urządzeniem Cyber Knife. Po radioterapii czuła się znacznie lepiej, wciąż była słaba, ale upiorne zawroty głowy, kłopoty z chodzeniem i przełykaniem ustąpiły. Przyszła nadzieja.

Po kontrolnym rezonansie magnetycznym uwierzyliśmy, że będzie dobrze. Guz zmniejszył się prawie o połowę. Po raz pierwszy od 6 lutego udało się wziąć głębszy oddech. 

Niestety radość trwała bardzo krótko. Niepokojące objawy zaczęły powracać, a kolejne rezonanse tylko potwierdziły nasze najgorsze obawy. Guz powrócił do stanu pierwotnego. Nowoczesna chemioterapia nie pomogła, a radioterapii nie można powtórzyć w tak krótkim czasie. Konsultowaliśmy przypadek Kasi z wieloma wybitnymi neurochirurgami, jednak ze względu na bardzo trudną lokalizację guza, nikt w Polsce nie podejmie się tak ryzykownej operacji. Opcje medyczne w naszym kraju się skończyły. 

Udało nam się nawiązać kontakt z kliniką Charite w Berlinie, gdzie lekarze po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną postanowili podjąć wyzwanie. Poniżej jest wstępna wycena operacji i leczenia opiewająca na kwotę 32.400 Euro. Szpital informuje, że koszty mogą dodatkowo wzrosnąć w trakcie pobytu w klinice. 

 

To nasza wielka nadzieja. 

Z całego serca prosimy abyście wsparli Kasię w leczeniu.

Asia i Kuba Wróblewscy

(na zdjęciu nasza córka Lena ze swoją ukochaną ciocią przed nawrotem choroby)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kuba Wroblewski - awatar

  Kuba Wroblewski

  18.09.20
  18.09.20

  Cześć! Chcę Wam wszystkim coś powiedzieć, ale nie znajduję słów właściwych, by trafnie wszystko ująć. Powiem zatem bez pardonu i wprost: Kocham Was! To wszystko, co robicie dla Kasi, jest złotem najczystszym. Mieć w życiu przyjaciół to skarb ogromny, ale mieć przyjaciół takich, jak Wy, to mieć wszechświat w garści. Jesteście najwspanialsi! Jako wyraz wdzięczności mojej osobistej, ale i dla kurażu i dla otuchy, przesyłam Wam uśmiech najpiękniejszy i najszczerszy. Uśmiech dziecka. Dziecka drzemiącego w każdym z nas, które w swojej naiwności chciałoby przez życie iść nieustannie tanecznym krokiem, ale również tego, które po prostu nie może się doczekać, kiedy pojeździ z Ciocią na rolkach w parku... Zajrzyjcie koniecznie na grupę na Facebook'u "Licytacje dla Kasi" z licytacjami charytatywnymi wspierającymi tę zbiórkę. Jest tam mnóstwo pięknych niezwykłości! https://www.facebook.com/groups/635416140703092 K&A

  Zdjęcie aktualizacji 55 396

Komentarze


 • BasiaBoroń - I will always Love You - awatar

  BasiaBoroń - I will always Love You

  20.09.20
  20.09.20

  Power of Love ❤

 • Ewa Kotlińska ciasto drożdżowe - awatar

  Ewa Kotlińska ciasto drożdżowe

  20.09.20
  20.09.20

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.09.20
  20.09.20

  Powodzenia

 • Beate Worbis - awatar

  Beate Worbis

  20.09.20
  20.09.20

  Bedzie dobrze 😊, bo jest moc 💪💪💪.

 • Basia Boroń - książka Pęknięte Królestwo - awatar

  Basia Boroń - książka Pęknięte Królestwo

  20.09.20
  20.09.20

  Działamy :)

109 195 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 445 osób w ciągu 7 dni.
Wpłać teraz
 
Kuba Wroblewski - awatar

Kuba Wroblewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 445

Małgorzata Pośpiech-Ewertowska - awatar
Małgorzata Pośpiech-Ewertowska
60
Weronika Wnęk paznokcie - awatar
Weronika Wnęk paznokcie
145
Iwona Zemrzycka - marynarka - awatar
Iwona Zemrzycka - marynarka
40
Anna Neuman - awatar
Anna Neuman
60
Justyna Krzyk llicytacjazegarka Quartz - awatar
Justyna Krzyk llicytacjazegarka Quartz
150
Gosia Sokolowska T-shirt i spódniczka z personalizacja - awatar
Gosia Sokolowska T-shirt i spódniczka z personalizacja
140
Dominika Kołecka - książka - awatar
Dominika Kołecka - książka
20
Zupa krem Sandry - awatar
Zupa krem Sandry
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Trembulak - zabieg liposukcji - awatar
Joanna Trembulak - zabieg liposukcji
190

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij