Zbiórka #RatujmyBohaterki - zdjęcie główne

#RatujmyBohaterki

241 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Martyna Kaczmarek - awatar

Martyna Kaczmarek

Organizator zbiórki


O CO CHODZI?


"Do kogo te 500 plus jest skierowane? - pytała matka. - Nie mnie oceniać... Ja wiem, jak żyją matki kalekich dzieci. Jest to ogromne cierpienie i ja o tym doskonale wiem, ale zastanawiam się, ile z nas o tym wie. Mam nadzieję, że od dzisiaj tu zgromadzeni będą mieli jeszcze większą wyobraźnię, co to znaczy."

To słowa kobiety, która wczoraj przemawiała pod Sejmem, podczas Czarnego poniedziałku.

"- Powiem coś, co trudno mi powiedzieć. Modlę się o to, żeby wytrwać. Modlę się o to, żeby przeżyć własne dziecko."

Jest jedna, bardzo ważna rzecz której się nauczyłam w tym całym sporze aborcyjnym, który trwa już od kwietnia.


GDZIE JEST  POMOC DLA KOBIET KTÓRE WYCHOWUJĄ DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ?


Gdzie w tym wszystkim jest ochrona i szacunek do życia po narodzeniu?

  • Zasiłek pielęgnacyjny w Polsce wynosi 153 zł miesięcznie.
  • Specjalny zasiłek opiekuńczy: 520 zł.
  • Świadczenie pielęgnacyjne: 1300 zł (przy jednoczesnej rezygnacji z pracy)


8 mln zł. Właśnie taką kwotę, 2 tygodnie temu przekazał rząd na fundusz kościelny. 0 zł. Właśnie tyle jedna z fundacji walczących o całkowity zakaz aborcji przekazała na rehabilitację i wsparcie rodzin które podjęły decyzję i wychowują dzieci z niepełnosprawnością. 


Dlatego zbieramy środki dla Kobiet - Bohaterek, które podjęły decyzję i zdecydowały się wychowywać Dzieci z niepełnosprawnością. Rodziny wychowujące dzieci z niepełnosprawnością walczą o przetrwanie. One potrzebują naszego wsparcia!


GDZIE ZOSTANĄ PRZEKAZANE ZEBRANE ŚRODKI?

Przekazane środki zostaną przekazane: 

- Fundacja Dzieciom. Wspólnota "Zdążyć z Pomocą"241 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Martyna Kaczmarek - awatar

Martyna Kaczmarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij