Zbiórka Ratujmy Trenera - zdjęcie główne

Ratujmy Trenera

79 459 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 811 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Lach - awatar

Marta Lach

Organizator zbiórki

Trener Piotr Karkoszka od 36 lat prowadzi zawodników klubu kolarskiego UKS Sokół Kęty. Swój cenny czas, serce i doświadczenie poświęca zarówno najmłodszym adeptom kolarstwa, czyli dzieciom od 8 roku życia, młodzieży, a także dorosłym. Przez cały okres kariery kolarskiej szlifuje ich talenty, wspiera, motywuje, uczy pokory, uczciwości, wpaja zasady fair play. Wychował wielu kolarskich mistrzów, kilku Olimpijczyków, kilkudziesięciu medalistów Mistrzostw Polski, Reprezentantów Polski podczas Mistrzostw Świata i Europy. Zawsze można na Niego liczyć, teraz warto Mu się odwdzięczyć, bo to właśnie On potrzebuje naszej pomocy.

W październiku doznał udaru mózgu. Przeszedł ciężka operacja czaszki. Długo leżał na oddziale intensywnej terapii. Po drodze zaraził się koronawirusem. Mimo wszystkich przeciwności losu Trener jest silny i dzielnie walczy w wyścigu o zdrowie i normalne życie. Lekarze twierdzą, że sparaliżowana część ciała ma szansę na prawidłowe funkcjonowanie, ale potrzebna jest żmudna, długotrwała i kosztowna rehabilitacja.  

Wierzymy, że znów będzie mógł się do nas uśmiechać, rozmawiać jak dawniej, naprawiać nam rowery, pomagać w treningach, zabierać nas na wyścigi, przekazywać swoją ogromną wiedzę i doświadczenie. Wierzymy, że wspólnymi siłami uratujemy Człowieka, który dla nas wszystkich jest jak Ojciec.

Zawodnicy Sokoła Kęty.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.2021
  05.02.2021

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.01.2021
  04.01.2021

  Zagranica też pamięta! 🙂

 • Michal Majka - awatar

  Michal Majka

  04.01.2021
  04.01.2021

  Powrotu do zdrowia Trenerze!

 • Kris - awatar

  Kris

  06.12.2020
  06.12.2020

  Powrotu do zdrowia!

 • Anna Nycz - awatar

  Anna Nycz

  27.11.2020
  27.11.2020

  wspaniały człowiek o WWWielkim sercu :) pomagajmy :)

79 459 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 811 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Lach - awatar

Marta Lach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 811

Iron Dragon - awatar
Iron Dragon
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Derheld - awatar
Łukasz Derheld
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bartek Smyrak - awatar
Bartek Smyrak
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piotr Tylek - awatar
Piotr Tylek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij