Zbiórka Uratuj 21 świń przed ASF - miniaturka zdjęcia

Uratuj 21 świń przed ASF

Uratuj 21 świń przed ASF

1 778 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać teraz
 

Wiecie czym jest ASF? Mogliście czytać na jej temat w internecie i słyszeć w mediach. To wirusowa, posocznicowa choroba świń o przebiegu ostrym lub przewlekłym. Cechą charakterystyczną jest bardzo silna wybroczynowość i bardzo wysoka śmiertelność.
Więcej info na stronie PIW: https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/asf---najczesciej-zadawane-pytania-faq

W naszym schronisku znalazło schronienie 21 świń!
https://schronisko.info.pl/adopcje/daj-dom/swinie

Już wcześniej wprowadziliśmy maty dezynfekujące, ale to już jest za mało...
ASF jest juz bardzo blisko, w okolicy Grzegorzewic są juz ogniska (znaleziono martwe dziki), tj około 15 min samochodem w kierunku Tarczyna.
MUSIMY bardziej świnie zabezpieczyć! Nie tylko wewnętrznymi procedurami, ale niestety szeregiem dodatkowych zakupów. 
I tu niestety znów apel do Was. Obecnie apelowaliśmy do Was na Facebooku o wsparcie finansowe, bo brakuje nam pieniędzy na opłacenie faktur za leczenie i karmienie oraz media. Brakuje conajmniej 30 000zł. A obecne na już potrzebujemy pieniądze na zabezpieczenie świń przed ASF.
Co potrzebujemy kupić:
- dodatkowe maty dezynfekujące 2000zl
- dodatkowe ogrodzenie (bioasekuracja) 10000zl
- środki dezynfekujące  1000zl

ASF może przenieść każdy pracownik, wolontariusz, gość schroniska - nie musi mieć bezpośredniego kontaktu z innymi świniami poza terenem schroniska. ASF żyje nawet w minusowych temperaturach. Wirus może być na warzywach, owocach.
Im mniej osób wchodzi do schroniska, tym mniejsza szansa, że wirus zostanie wniesiony do schroniska. ASF jest śmiertelny!
Bardzo prosimy o wsparcie! Utrzymujemy się jedynie z waszych datków.Uratujcie korabkowe świnie!

EDIT: musieliśmy zlecić zrobienie ogrodzeń - faktura jest, ale czeka na zapłacenie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • EwaS - awatar

    EwaS

    24.05.19
    24.05.19

    Nie chcę nikogo potępiać, bo każda pomoc jest ważna, ale dlaczego na psy i koty jest tak dużo wpłat, a na świnki już tak mało?? To takie inteligentne zwierzęta..

1 778 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Patrycja Kocham Świnki - awatar
Patrycja Kocham Świnki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
M.W.A - awatar
M.W.A
150
Natalia Kubicius - awatar
Natalia Kubicius
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kornelia Ostaszewska - awatar
Kornelia Ostaszewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij