UCIEC PRZED ŚMIERCIĄ! PILNIE POTRZEBNE WSPARCIE NA ZAKUP SUROWICY DLA PSÓW ODEBRANYCH PRZEZ POGOTOWIE DLA ZWIERZĄT!

My, członkowie „Pogotowia dla Zwierząt” interweniujemy codziennie. Odbieramy chore, zagłodzone i odwodnione psy. Od 6 lat trafiają one między innymi do azylu „Pogotowia dla Zwierząt” w Sekłaku. Trafiają tam te w najcięższym stanie - zagrożone utratą zdrowia i życia. Mają tam fachową, całodobową opiekę. Przykłady jak wyglądają psy w dniu interwencji i kilka miesięcy później prezentujemy poniżej:

Pierwszy raz od 6 lat mamy w azylu bardzo wysoki stan zagrożenia epidemią wirusa parwowirozy. Kilka dni temu trafiły do nas trzy psy z interwencji pod Częstochową. Przyniosły one na teren azylu wirus parwowirozy, co potwierdzili lekarze weterynarii przeprowadzając specjalne testy. W ciągu ostatnich dni pomimo intensywnego leczenia i nawadniania pożegnaliśmy dwa psy odebrane w ciężkim stanie. Kolejny cudem wygrał walkę, a leczenie łącznie kosztowało prawie 3 tys. zł. Realnie zagrożone są kolejne zwierzęta. Mamy ich w azylu 70. Dziś zmarł kolejny i zachorowały inne...

Nie możemy przyjmować żadnych nowych psów z interwencji, ponieważ do naszego azylu są najczęściej wychudzone, ranne, chore - za słabe, by dać sobie radę ze śmiercionośną chorobą. Miesiącami dochodzą do siebie. Surowica zawiera gotowe przeciwciała dla psów, dzięki czemu zwalcza wrogie antygeny u zarażonych psów

Dziś nie możemy zwlekać. Nigdy nie prosiliśmy o pomoc dla azylu, ale teraz sami  potrzebujemy dla wszystkich psów mieszkających w Sekłaku surowicę. Powinny one otrzymać co najmniej dwie dawki. Jedno podanie dla wszystkich psów to koszt ok 7000 zł., czyli razem to kwota 14.000 zł.

Musimy działać już! Teraz! Czas ucieka…Jeśli nie pomożemy tym psom już uratowanym grozi im nawet utrata życia, bo leczenie choć kosztowne jest mało skuteczne. Dlatego musimy w ciągu kilku dni zakupić surowicę „Canglob P”. W Polsce ten lek nie jest dostępny. Fiolki są małe (6 ml.) i kosztują po 70 zł. W przeliczeniu na masę ciała psów potrzebujemy ok. 100 fiolek za jednym podaniem i po kilku dniach trzeba zabieg ten powtórzyć. Surowicę trzeba sprowadzić pilnie z zagranicy (Niemcy lub Czechy). Dlatego prosimy o pilne wsparcie!

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.08.17
  30.08.17

  Powodzenia, trzymajcie się psiaki:)

 • jadwigaj - awatar

  jadwigaj

  23.06.17
  23.06.17

  ZDRÓWKA I POWODZENIA W WALCE Z CHOROBĄ

 • Gosia - awatar

  Gosia

  21.06.17
  21.06.17

  Zdrowia!!!!!

 • MTrzaska - awatar

  MTrzaska

  24.05.17
  24.05.17

  powodzenia kochani <3

 • bogna - awatar

  bogna

  24.05.17
  24.05.17

  Działajcie

Wpłaty - 86

Aleksandra Kozłowska - awatar
80
Aleksandra Kozłowska
Mika - awatar
20
Mika
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Renata Ławrocka - awatar
50
Renata Ławrocka
Krzuchu - awatar
10
Krzuchu
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Barbara Malinowska - awatar
20
Barbara Malinowska
Paulina Walkowiak - awatar
50
Paulina Walkowiak
jadwigaj - awatar
50
jadwigaj

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij