Zbiórka Uratowanie karego ogierka - zdjęcie główne

Uratowanie karego ogierka

9 000 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Zuza Napora - awatar

Zuza Napora

Organizator zbiórki

Bardzo proszę o pomoc! 

Ogierek widoczny na zdjeciach, w ostatniej chwili został uchroniony przed rzeźnią....czeka teraz u handlarza na to aż uzbieram pieniądze...podany termin-następny tydzień. Będę o niego walczyć do ostatniej chwili, ale sama nie dam rady... jego życie jest teraz w waszych rękach... liczy się każda najmniejsza pomoc...  

    Tego bidulka ujrzałam dnia 19.02.2018r. na targach w Skaryszewie...

Kiedy tylko spojrzałam w jego oczy od razu się zakochałam, jednak miałam świadomość, że nie mam na tyle pieniędzy by go wykupić... czekałam wiec razem z nim wśród pijanych handlarzy, aż zostanie wprowadzony na ciężarówkę i odjedzie.... 

Wróciłam do domu smutna, zmęczona i zmarźnięta.... z poczuciem ogromnej bezsilności... Myśli nie dawały mi spokoju....Przypomniałam sobie wtedy słowa bardzo mądrej kobiety:"Nie mów, że kochasz tylko kochaj i nie mów, że walczysz tylko walcz". Dało mi to ogromnego kopniaka i motywacje do działania. Pojechałam więc następnego dnia na targi z ogromną nadzieją, że uda się na niego zebrać pieniądze już tam na miejscu. Tego dnia jednak nie było ani jego ani handlarza, który chciał go sprzedać. Nie tracąc nadziei spędziłam resztę dnia na odnalezieniu handlarza. Okazało się, że zdążyłam w ostatnim momencie... konik następnego ranka miał trafić razem z resztą koni które nie sprzedały się w Skaryszewie na rzeź...Wybłagałam by go dla mnie zostawił, zgodził się ale do następnego tygodnia chce otrzymać pieniądze...

Jest do uzbierania duża suma w bardzo krótkim czasie. Sama nie dam rady.... wierze jednak, że on wciąż nie jest skreślony, że uda się go uratować.... jesteśmy jego ostatnią nadzieją.


 

Aktualizacje


 • Zuza Napora - awatar

  Zuza Napora

  01.03.2018
  01.03.2018

  Kochani! ogromne pokłony w waszą stronę, gdyby nie wy ten "maluch" byłby już kawałkiem kiełbasy... Uratowaliście życie i nie wiem jak mam wam podziękować. Mogę tylko powiedzieć w imieniu moim i malucha : BARDZO DZIĘKUJĘ. Zapraszam wszystkich do linku poniżej tam troszkę więcej informacji oraz filmik. Zbiórka będzie czynna jeszcze jakiś czas zawsze wpadnie parę groszy na leczenie. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Bez was moi kochani to wszystko nie byłoby możliwe. Razem naprawdę można więcej, jesteśmy na to najlepszym dowodem :)
  https://www.facebook.com/zuzia.napora/videos/1639318302815113/

Komentarze


 • Jolanta Strutyńska - awatar

  Jolanta Strutyńska

  27.02.2018
  27.02.2018

  Mam nadzieję że uda się uratować tego konika

 • joanna - awatar

  joanna

  24.02.2018
  24.02.2018

  Powodzenia

 • sylwiapajaka - awatar

  sylwiapajaka

  24.02.2018
  24.02.2018

  nie poddawaj sie! jeszcze troche!

 • Helena Karaś - awatar

  Helena Karaś

  24.02.2018
  24.02.2018

  Damy radę

 • Sylwester Łyczkowski - awatar

  Sylwester Łyczkowski

  24.02.2018
  24.02.2018

  Powodzenia.

9 000 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Zuza Napora - awatar

Zuza Napora

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 156

Anka - awatar
Anka
724
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Renata - awatar
Renata
30
Patrycja Styczyńska - awatar
Patrycja Styczyńska
5
Ania - awatar
Ania
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij