Razem nieśmy dobro.

2 194 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Grzegorz Granek - awatar

Grzegorz Granek

Organizator zbiórki

 Miejski Ośrodek Kultury w Żorach oraz Żorskie Towarzystwo Kulturalne Kontrapunkt wraz z młodymi artystami z Żor ( Anna Kita, Dominika Kozak, Łukasz Zimończyk, Jakub Koniński, Rafał Kozik oraz Dawid Przybyło) organizują koncert charytatywny online, z którego środki przeznaczone zostaną na sprzęt medyczny dla Domu Pomocy Społecznej w Żorach. Koncert online odbędzie się 15 maja 2020 roku o godzinie 19.00.  W ten sposób chcemy w dobie Koronawirusa pomóc osobom starszym i chorym przebywającym w tym Ośrodku, które są całkowicie zależne od wsparcia osób drugich. Chcemy zabezpieczyć ich przed tym wirusem. 

 Pomóżmy im wspólnie, dając coś od siebie!        

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    15.05.20
    15.05.20

    Dzieki za super koncert!!

2 194 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Grzegorz Granek - awatar

Grzegorz Granek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Od babci Zosi - awatar
Od babci Zosi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bogdan Basia - awatar
Bogdan Basia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Beti - awatar
Beti
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Barbara Swaczyna - awatar
Barbara Swaczyna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij