Zbiórka Operacje kości udowej kotka - zdjęcie główne

Operacje kości udowej kotka

1 250 zł  z 1 250 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Joanna Kopik - awatar

Joanna Kopik

Organizator zbiórki

Lucyfer

Kiedy chora łapka staje się powodem porzucenia, kiedy bezdomny i niepełnosprawny kot ląduje na ulicy, całkiem traci się wiarę w ludzi. Bo kto jest zdolny do gorszych czynów? Na szczęście Lucka podrzucono do ogródka dobrych ludzi, którzy wyleczyli tego czarnego jak węgielek kociaka i zdecydowali się pokryć koszty bardzo drogiej operacji łapy. Operacja poszła zgodnie z planem i lada dzień Lucuś będzie mógł szaleć na czterech łapkach!

1 250 zł  z 1 250 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Joanna Kopik - awatar

Joanna Kopik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Maciej Wysocki - awatar
Maciej Wysocki
421
Joanna Wysocka - awatar
Joanna Wysocka
20
Joanna Wysocka - awatar
Joanna Wysocka
20
Anonimek - awatar
Anonimek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Olszewska - awatar
Joanna Olszewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Beata - awatar
Beata
20
Karla - awatar
Karla
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij