Zbiórka Winda dla Ani - zdjęcie główne

Winda dla Ani

4 529 zł  z 29 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
zbiórka Ani - awatar

zbiórka Ani

Organizator zbiórki

Nasza córka Ania zachorowała mając 11 lat na wirusowe zapalenie mózgu.

W wyniku tej choroby stała się niepełnosprawna w stopniu znacznym.

Ania nie mówi, porusza się na wózku.

Żeby Ania mogła być poza domem musimy pokonać osiem schodów wózkiem.

Do tej pory jakoś sobie radziliśmy, ale jesteśmy już starsi - ja 60 lat,

mąż 64, sił coraz mniej.

Jesteśmy zmuszeni założyć platformę na zewnątrz budynku by z Anią zjechać.

Dzięki platformie Ania będzie mogła przebywać na świerzym powietrzu i

uczestniczyć w zajęciach Ośrodka Wsparcia w

Koszt takiej windy to 29.000 zł. PCPR dofinansowuje 10.000 zł- resztę musimy

pokryć sami - a to przekracza nasze możliwości.

Bardzo prosimy o pomoc ,za co dziękujemy z całego serca.

Aktualizacje


 • zbiórka Ani - awatar

  zbiórka Ani

  20.07.2020
  20.07.2020

  Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe dla naszej córki Ani.

  Rodzice

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.06.2020
  24.06.2020

  Drodzy znajomi! Zachęcam do przyłączenia się do zbiórki. To osoba z mojej okolicy, której bardzo potrzebna jest ta winda!

4 529 zł  z 29 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
zbiórka Ani - awatar

zbiórka Ani

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Otylia z tatą - awatar
Otylia z tatą
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
I Mikołajczak - awatar
I Mikołajczak
100
Mb88 - awatar
Mb88
15
Szkoła Podstawowa w Noskowie - awatar
Szkoła Podstawowa w Noskowie
643
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
B-6 Barczak - awatar
B-6 Barczak
140
Sołectwo Nosków - awatar
Sołectwo Nosków
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij