Zbiórka Radioterapiia Kota Filipa - zdjęcie główne

Radioterapiia Kota Filipa

4 380 zł z 4 350 zł (Cel)
Wpłaciło 128 osób
Beata Wolska - awatar

Beata Wolska

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo

Piszę do Was bo jesteście moją ostatnią nadzieją. Mam kota Filipa, który ma 12 lat i 6 miesięcy. Jest pełen życia. Kilka tygodni temu zaczął mu rosnąć niewielki guz. Zgłosiłam się do przychodni weterynaryjnej w moim mieście Chełm. Filip przeszedł operację 8 marca b.r a materiał został wysłany na Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w celu poddania badaniu histopatologicznemu. Wyniki były już 27 marca b.r ale lekarz, który go operował poinformował mnie o nich 4 kwietnia b.r twierdząc, że nie chciał mnie martwić przed świętami bo dla Filipka nie ma już ratunku i umiera. Jest to mięsak poszczepienny. Mój brat obdzwonił całą Polskę w poszukiwaniu lekarza, który pomoże Filipkowi. Trafiliśmy na Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Vetspec w Groblicach. Tamtejszy Pan Doktor zlecił wykonanie tomografu komputerowego z kontrastem na UPWMW w Lublinie. Wyniki są dobre bo Filipek nie ma przerzutów ale wg Pana Doktora zaczyna się wznowa i trzeba jak najszybciej zrobić obszerną reoperację z dużym marginesem z usunięciem kilku żeber i klatki piersiowej a następnie rekonstrukcjii. Po 2 tygodniach od operacji należy Filipka poddać radioterapii. Jest duża szansa, że mój kotek wyzdrowieje i będzie żył. Jeśli się tego nie zrobi Filipek ma góra do 3 miesięcy życia. Reoperacja jest wyznaczona na 23 kwietnia b.r . Koszt 1500 zł. Mój brat zdobył już na nią pieniądze. Brakuje nam pieniędzy na radioterapię koszt 4350 zł.

Bardzo Państwa proszę o pomoc. Nie mam słów by wyrazić jak wiele dla mnie znaczy Wasza pomoc i jak bardzo będę Państwu za nią wdzięczna.

Ja jestem osobą samotną. Filipa znalazłam prawie 13 lat temu, podły człowiek wyrzucił go pod śmietnik był jeszcze ślepy. Wykarmiłam go smoczkiem dla lalek. Kocham go. Dobrzy ludzie pomóżcie mojemu stworzeniu bo jeśli nie uda mi się go uratować to pęknie mi serce. Ja pracuję w szpitalu jako opiekun medyczny. Kocham pomagać ludziom.

Aktualizacje


 • Beata Wolska - awatar

  Beata Wolska

  18.05.18
  18.05.18

  Filipek wrócił wczoraj do domku. Na razie jest dobrze. Czekamy. Za miesiąc mamy się stawić na kontrol. Nie usuwam zbiórki bo za miesiąc znowu czeka nas wydatek. Więc jeśli ktoś jeszcze zechce wspomóc leczenie Filipka to będę ogromnie wdzięczna. Wypis dostanę na maila to też Państwu wyślę. Wstawiłabym zdjęcia Filipka z wczorajszego powrotu ale tu można tylko raz dziennie i tylko jedno.

  Zdjęcie aktualizacji 15 313

Komentarze


 • Bogumił Zarzycki - awatar

  Bogumił Zarzycki

  04.05.18
  04.05.18

  Trzymam kciuki za Filipka, jest bardzo dzielny. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, dzięki którym Filipek będzie mógł dalej być beztroskim kotkiem i sprawiać swojej opiekunce mnóstwo radości! :)

  • Beata Wolska - awatar

   Beata Wolska - Organizator zbiórki

   04.05.18
   04.05.18

   Panie Bogumile przepraszam bo pisząc dzisiejsze podziękowanie przez pomyłkę napisałam Panie Bogdanie zamiast Panie Bogumile. Bardzo przepraszam. Ogromnie Panu dziękuję. Jest Pan człowiekiem o pięknym i WIELKIM sercu. Filipek to wszystko co mam na świecie. Dziękuję Panu z całego mojego serca a wdzięczność moja nie ma granic.

 • Emila - awatar

  Emila

  01.05.18
  01.05.18

  Niech kicia zdrowieje <3

  • Beata Wolska - awatar

   Beata Wolska - Organizator zbiórki

   02.05.18
   02.05.18

   Bardzo dziękuję

 • Wojciech Danielak - awatar

  Wojciech Danielak

  30.04.18
  30.04.18

  daj znać jak kicio bedzie juz dochodzil do zdrowia :)

  • Beata Wolska - awatar

   Beata Wolska - Organizator zbiórki

   30.04.18
   30.04.18

   Oczywiście i bardzo dziękuję

 • Anna Sz - awatar

  Anna Sz

  30.04.18
  30.04.18

  Trzymam kciuki za Filipka!

  • Beata Wolska - awatar

   Beata Wolska - Organizator zbiórki

   30.04.18
   30.04.18

   Aneczko dziękuję

 • Kasia M - awatar

  Kasia M

  29.04.18
  29.04.18

  powodzenia!

4 380 zł z 4 350 zł (Cel)
Wpłaciło 128 osób
Beata Wolska - awatar

Beata Wolska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 128

EwaM - awatar
EwaM
10
Ewa Bartosik - awatar
Ewa Bartosik
20
Bogumił Zarzycki - awatar
Bogumił Zarzycki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mania - awatar
Mania
10
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Renata Grabowska - awatar
Renata Grabowska
50
Mariusz Ania Kułaga - awatar
Mariusz Ania Kułaga
15
Krzysztof matecki - awatar
Krzysztof matecki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij