Zbiórka Dla grójeckiego szpitala - zdjęcie główne

Dla grójeckiego szpitala

23 785 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 410 osób
Zbiórka zakończona
 
Monika Poniewierska-Czupryniak - awatar

Monika Poniewierska-Czupryniak

Organizator zbiórki

Kochani, sytuacja w powiecie grójeckim staje się nieciekawa. Od dwóch dni docierają do nas niepokojące informacje o tym, że pojawiają się kolejne przypadki koronawirusa. Mamy w naszym regionie dwa szpitale: jeden w Nowym Mieście, drugi w Grójcu. W pierwszym z nich stwierdzono 12 przypadków koronawirusa wśród personelu. Starosta grójecki poprosił wojewodę o pomoc, aby w szpitalu tym pojawił się nowy personel, który zaopiekuje się pacjentami.Nie wiemy jeszcze jakie będą wyniki testów personelu szpitala grójeckiego - mamy nadzieję, że więcej zarażeń nie będzie. Ale to nie czas na zastanawianie się nad ilością chorych.Chcemy pomóc. TERAZ I TU potrzebna jest pomoc, aby zakupić podstawowe środki ochrony dla lekarzy, pielęgniarek i personelu szpitala.
Dostaliśmy zielone światło od dyrekcji placówki grójeckiej.Organizujemy zbiórkę publiczną. Środki zebrane zostaną przekazane do szpitala, aby ten mógł zakupić to, co w tej chwili jest niezbędne. DZIAŁAJMY SZYBKO I SPRAWNIE, bo czas tutaj nie jest naszym sprzymierzeńcem i potrzeba jest, aby informacja o zbiórce dotarła do szerokiego grona zainteresowanych, aby wesprzeć finansowo to nasze działanie.
Dziękujemy za każdą złotówkę, przychylność, udostępnienie.My też boimy się tego wirusa i chcemy zabezpieczyć tym samym siebie samych na wypadek, gdyby przyszło nam trafić do placówki szpitala. Chcielibyśmy, aby byli tam ludzie, którzy będą w stanie się nami zająć. Aby tak było, personel musi mieć środki ochrony. Pomóżmy im.
 PROSZĘ UDOSTĘPNIAĆ ZBIÓRKĘ WSZĘDZIE, GDZIE SIĘ DA.WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!

Więcej na: https://www.facebook.com/Jasieniec/
 https://www.facebook.com/powiatowka


Komentarze


 • Stańczyk Wojciech - awatar

  Stańczyk Wojciech

  21.03.20
  21.03.20

  Inni pamagaja mi. Pomagam i ja ❤

 • Grzegorz Talarek - awatar

  Grzegorz Talarek

  20.03.20
  20.03.20

  Cała nadzieja w Bogu oraz w zdrowych lekarzach i pielęgniarkach.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.20
  20.03.20

  Oczywiście, że pomagam- Kaefer

23 785 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 410 osób
Zbiórka zakończona
 
Monika Poniewierska-Czupryniak - awatar

Monika Poniewierska-Czupryniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 410

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sławomir - awatar
Sławomir
40
Bogusia Sierakowska - awatar
Bogusia Sierakowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marlena - awatar
Marlena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna Biczyk - awatar
Justyna Biczyk
10
Małgorzata Arak - awatar
Małgorzata Arak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij