Zbiórka Dla grójeckiego szpitala - zdjęcie główne

Dla grójeckiego szpitala

23 785 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 410 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Monika Poniewierska-Czupryniak - awatar

Monika Poniewierska-Czupryniak

Organizator zbiórki

Kochani, sytuacja w powiecie grójeckim staje się nieciekawa. Od dwóch dni docierają do nas niepokojące informacje o tym, że pojawiają się kolejne przypadki koronawirusa. Mamy w naszym regionie dwa szpitale: jeden w Nowym Mieście, drugi w Grójcu. W pierwszym z nich stwierdzono 12 przypadków koronawirusa wśród personelu. Starosta grójecki poprosił wojewodę o pomoc, aby w szpitalu tym pojawił się nowy personel, który zaopiekuje się pacjentami.Nie wiemy jeszcze jakie będą wyniki testów personelu szpitala grójeckiego - mamy nadzieję, że więcej zarażeń nie będzie. Ale to nie czas na zastanawianie się nad ilością chorych.Chcemy pomóc. TERAZ I TU potrzebna jest pomoc, aby zakupić podstawowe środki ochrony dla lekarzy, pielęgniarek i personelu szpitala.
Dostaliśmy zielone światło od dyrekcji placówki grójeckiej.Organizujemy zbiórkę publiczną. Środki zebrane zostaną przekazane do szpitala, aby ten mógł zakupić to, co w tej chwili jest niezbędne. DZIAŁAJMY SZYBKO I SPRAWNIE, bo czas tutaj nie jest naszym sprzymierzeńcem i potrzeba jest, aby informacja o zbiórce dotarła do szerokiego grona zainteresowanych, aby wesprzeć finansowo to nasze działanie.
Dziękujemy za każdą złotówkę, przychylność, udostępnienie.My też boimy się tego wirusa i chcemy zabezpieczyć tym samym siebie samych na wypadek, gdyby przyszło nam trafić do placówki szpitala. Chcielibyśmy, aby byli tam ludzie, którzy będą w stanie się nami zająć. Aby tak było, personel musi mieć środki ochrony. Pomóżmy im.
 PROSZĘ UDOSTĘPNIAĆ ZBIÓRKĘ WSZĘDZIE, GDZIE SIĘ DA.WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!

Więcej na: https://www.facebook.com/Jasieniec/
 https://www.facebook.com/powiatowka


Komentarze


 • Stańczyk Wojciech - awatar

  Stańczyk Wojciech

  21.03.2020
  21.03.2020

  Inni pamagaja mi. Pomagam i ja ❤

 • Grzegorz Talarek - awatar

  Grzegorz Talarek

  20.03.2020
  20.03.2020

  Cała nadzieja w Bogu oraz w zdrowych lekarzach i pielęgniarkach.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2020
  20.03.2020

  Oczywiście, że pomagam- Kaefer

23 785 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 410 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Monika Poniewierska-Czupryniak - awatar

Monika Poniewierska-Czupryniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 410

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sławomir - awatar
Sławomir
40
Bogusia Sierakowska - awatar
Bogusia Sierakowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marlena - awatar
Marlena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna Biczyk - awatar
Justyna Biczyk
10
Małgorzata Arak - awatar
Małgorzata Arak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij