Zbiórka 6 kontener do Gambii - zdjęcie główne

6 kontener do Gambii

8 039 zł  z 33 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Celina Mariusz - awatar

Celina Mariusz

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Przyjaciół Afryki Hope For Kids działa od 2018 r na terenie Gambii i pomaga dzieciom w Busumbali. Dzięki naszym darczyńcom zapewniamy naukę  dzieciom,staramy się również dofinansowywać posiłki w szkole oraz opiekę medyczną.Będąc w Gambii  odwiedziliśmy kilka  szkół i zapoznaliśmy się z ich potrzebami.

W związku z tym zorganizowaliśmy w Polsce kilka zbiórek odzieży ,artykułów szkolnych ,zabawek, itp które zostały wysłane po raz pierwszy z początkiem  2019 roku , i od tamtego czasu wspólnie udało nam się wysłać 38 ton darów.

Ponieważ z roku na rok koszty wysyłek wzrastają mamy nadzieję , że pomożecie nam w zebraniu funduszy na szósty już kontener . 

Zapraszamy do śledzenia naszej działalności   FB oraz instagramie.

z poważaniem członkowie Stowarzyszenia czyli Mariusz,Celina Magda,Anna,Lucyna,Joanna,Alicja,Dagmara,Małgorzata, Bożena ,Magdalena i Regina

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Celina Zasadzińska - awatar

  Celina Zasadzińska

  30.03.2023
  30.03.2023

  Bazarek z 24.03

 • Alicja Ryt - awatar

  Alicja Ryt

  19.03.2023
  19.03.2023

  Magda Fital bazarek

 • Celina Mariusz - awatar

  Celina Mariusz

  12.03.2023
  12.03.2023

  Bazarek z 11.03

 • Celina - awatar

  Celina

  02.03.2023
  02.03.2023

  Bazarek z 28.02

 • Claudia Wawrzynek - awatar

  Claudia Wawrzynek

  15.02.2023
  15.02.2023

  Za bluzkę

8 039 zł  z 33 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Celina Mariusz - awatar

Celina Mariusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 197

Celina Zasadzińska - awatar
Celina Zasadzińska
34
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Mariola - awatar
Mariola
20
Iwona b - awatar
Iwona b
13
Lucyna Konkol - awatar
Lucyna Konkol
25
Beata Woźniak - awatar
Beata Woźniak
25
Karolina Łazorczyk Bazarek - awatar
Karolina Łazorczyk Bazarek
10
Renata Michalska - awatar
Renata Michalska
65
Ewa Durska - awatar
Ewa Durska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij