Sami znów prosi Was o pomoc

6 100 zł  z 5 700 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób

Dokładnie półtora miesiąca temu pisaliśmy Wam o biednej kalekiej Sami, labradorce przez swą ułomność skazanej na bezdomność. Na szczęście życie zaskakuje także pozytywnie, a ciężka praca potrafi przynieść wspaniałe owoce. Sunia, która jeszcze w grudniu nie mogła chodzić, dziś bryka niczym młoda kózka. Oczywiście trzeba ją stopować, bo jeszcze nie wolno jej za bardzo forsować łapek, ale mówiąc najogólniej stan zdrowia Sami jest naprawdę bardzo dobry. Ma idealne wyniki badań krwi, stawy, biodra i pozostałe części jej szkieletu również elegancko pracują. Jednak co najważniejsze diametralnej poprawie uległ stan neurologiczny suni. Niewładne dotąd tylne łapki, teraz pięknie współpracują z przednimi – lewa łapa wyrabia sto procent normy. Prawa na razie dziewięćdziesiąt, ale z widokami na stówę, a potem już tylko czekanie na adopcję. Wierzymy, że szybko znajdzie dom, gdyż Sami to niesamowicie pogodny, spokojny i wpatrzony w człowieka pies. Jednak póki co sunia potrzebuje jeszcze rehabilitacji, a jej koszty są jak wiecie bardzo wysokie. Dotychczasowy cykl zabiegów postawił sunię na nogi, jednak nas rozłożył na łopatki i dziś, mówiąc wprost jesteśmy pod kreską, a co najgorsze nie mamy środków na kolejne zabiegi, których Sami bardzo potrzebuje. Dlatego organizujemy zbiórkę na rehabilitację Sami i bardzo Was prosimy o udział w niej. Bez Waszego wsparcia sunia nie zdoła w pełni wyzdrowieć i stać się w stu procentach samodzielnym psem.

Za rehabilitację w  miesiącu grudniu  zapłaciliśmy 2400 zł. W styczniu zapłaciliśmy  3300 zł. Jeszcze przed nami luty.

Aktualizacje


 • labradory.org - awatar

  labradory.org

  08.02.2021
  08.02.2021

  Wspólnym wysiłkiem postawiliśmy Sami na nogi.

  Drodzy ‘Pomagacze’, z Wami i dzięki Wam udało się po raz kolejny odnotować zwycięstwo. Tym razem wspólnie postawiliśmy, dosłownie i w przenośni, na nogi młodą, uroczą, czekoladową labradorkę Sami. Jeszcze półtora miesiąca temu sunia poruszała się ciągnąc za sobą tylne łapki, a dziś bryka i cieszy się życiem. I choć zabrzmi to banalnie – z całego serca Wam dziękujemy.
  Słowa podziękowania kierujemy do osób bezpośrednio zaangażowanych w pomoc Sami, a więc lekarzy, rehabilitantów oraz opiekunom suni, którzy przez cały czas byli z nią i poświęcali swój czas na jej leczenie. Jesteście wielcy!! Dziękujemy!!

  Zdjęcie aktualizacji 62 962

Komentarze


 • Marcelina - awatar

  Marcelina

  05.02.2021
  05.02.2021

  Zdrówka Sami :)

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   05.02.2021
   05.02.2021

   Sami dziękuje bardzo❤️

 • Monika - awatar

  Monika

  04.02.2021
  04.02.2021

  Zdrowia Sami zaslugujesz na to😉❤️

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   04.02.2021
   04.02.2021

   Sami dziękuje bardzo❤️

 • Kasia M. - awatar

  Kasia M.

  03.02.2021
  03.02.2021

  Samutka kochana nasza, dojdziesz do siebie, dziewczyny z Psitupa są nieocenione, będzie dobrze, a i domek znajdziesz najlepszy pod słońcem <3

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   03.02.2021
   03.02.2021

   Sami dziękuje bardzo❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.2021
  03.02.2021

  Wracaj Kochana szybko do zdrowia 🐾😘

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   03.02.2021
   03.02.2021

   Sami dziękuje bardzo❤️

 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  31.01.2021
  31.01.2021

  Wracaj do biegania!

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   31.01.2021
   31.01.2021

   Sami dziękuje bardzo❤️

6 100 zł  z 5 700 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób

Wpłaty: 110

Monika GABRYŚ - awatar
Monika GABRYŚ
45
Michał - awatar
Michał
100
Daria - awatar
Daria
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Zarzycka - awatar
Dorota Zarzycka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgosia - awatar
Małgosia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij