Zbiórka Rehabilitacja i leczenie Jacka - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i leczenie Jacka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja i leczenie Jacka - zdjęcie główne

Rehabilitacja i leczenie Jacka

20 506 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Jasińska - awatar

Iwona Jasińska

Organizator zbiórki

Drodzy Znajomi, Nieznajomi, Ludzie dobrej woli….

We wrześniu 2022 roku, życie naszej rodziny przewróciło się „do góry nogami”. Mój Mąż- Jacek, doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Jego stan był bardzo ciężki… W drugiej dobie pobytu w szpitalu, przeszedł dodatkowo zawał serca… Ze względu na jego bardzo zły stan, nie został poddany żadnym zabiegom, które mogłyby zmniejszyć szkody wywoływane urazami. Leczenie ograniczało się do podawania leków i czekania.
Jacek jest silnym mężczyzną i mimo, że myśleliśmy że czeka nas najgorsze, on się nie poddał… 

Po miesięcznym pobycie w szpitalu, przewieziono go do Szpitala Rehabilitacyjnego w Jarcewie. Niestety udar pozostawił jego organizm w fatalnym stanie.  Jacek ma sparaliżowaną prawą stronę ciała, nie jest w stanie komunikować się. Okrutna choroba w jednej chwili zmieniła mojego Męża w osobę niepełnosprawną, w pełni zależną od innych. 

W tej chwili, po 3 miesięcznym pobycie na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, Jacek zaczął robić niewielkie postępy: siedzi, zaczął samodzielnie jeść, jednak czeka go jeszcze długa walka o to, by choć w niewielkim stopniu wrócił do dawnej sprawności. Do nas…

Jacek walczy, jednak dalsza, niezbędna rehabilitacja i leczenie jest bardzo kosztowne, co znacznie przekracza nasze możliwości finansowe.

Nie chcemy pozostawić go w takim stanie… Jesteśmy pełni nadziei, że dalsze leczenie i rehabilitacja zwrócą mu choć część jego dawnego życia…

Dlatego proszę każdego z Was o pomoc, o jakiekolwiek wsparcie. Każda nawet najmniejsza wpłata zwiększy szansę na powrót Jacka do domu, do rodziny i swojej ukochanej wnuczki.
Nie zostawiajcie nas samych!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ewaa - awatar

    Ewaa

    23.01.2023
    23.01.2023

    Zdrowia życzę ❤️

20 506 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Jasińska - awatar

Iwona Jasińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 146

Asia Mati Florka Florian - awatar
Asia Mati Florka Florian
100
Nata - awatar
Nata
200
ChaosSquad - awatar
ChaosSquad
613
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata - awatar
Małgorzata
200
Marta - awatar
Marta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
EiDB - awatar
EiDB
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij