Zbiórka Rehabilitacja Kasi Czamara - zdjęcie główne

Rehabilitacja Kasi Czamara

4 880 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

aktualizacja 2023

Zbiórka na rzecz dofinansowania dla Kasi stoi od wielu miesięcy :( Jesteśmy blisko celowi i wiemy jak ważna jest ta zbiórka i dofinansowanie Fundacji dla Kasi, aby mogła kontynuować swoją rehabilitację i sfinansować zakup leków oraz odżywek. Dziękujemy za wasze Serce i dobro w tych trudnych dla wielu czasach. Datki wpłacone do marca/kwietnia 2023 pozwolą na przekazanie Kasi kolejnego dofinansowania. Liczymy na was :) Pozdrawiamy i wszystkiego dobrego w 2023 :)


aktualizacja 2022/ 2021

PILNE I WAŻNE Dziękujemy za wasze wsparcie rehabilitacji Katarzyny i dziękujemy za każdą kolejną darowiznę na rzecz tej zbiórki i dofinansowania Fundacji na rzecz Kasi. Trwająca sytuacja epidemiologiczna w 2020 -2022 niebezpieczna dla osób niepełnosprawnych i chorych onkologicznie sprawiła, że Kasia była zmuszona w tym czasie korzystać wyłącznie z domowej rehabilitacji. Datki zebrane w tej zbiórce pozwoliły na te domowe zajęcia z fizjoterapeutą i kontynuację rehabilitację oraz były ratunkiem w tym trudnym czasie, dzięki nim było to możliwe. Mamy nadzieję na dalszą kontynuację rehabilitacji Kasi i dziękujemy za waszą przeszłą i przyszłą pomoc na jej rzecz :) Na zdjęciach rehabilitacja realizowana dzięki dofinansowaniu z tej zbiórki. Jesteśmy blisko celowi i wiemy jak ważna jest ta zbiórka i dofinansowanie Fundacji dla Kasi, aby mogła kontynuować swoją rehabilitację. Dziękujemy za wasze okazane serce w tych trudnych czasach.


Mam na imię Kasia mam 18 lat i mieszkam w Sokole w powiecie garwolińskim, województwie mazowieckim. Jestem uczennicą II klasy Liceum Ogólnokształcącego w Sobolewie, uwielbiam chodzić do Liceum i spędzać wspólnie czas z koleżankami i kolegami oraz kocham Puzzle. Zachorowałam mając zaledwie 7 lat, obecnie jestem osobą niepełnosprawną wymagającą codziennej opieki i rehabilitacji oraz ciągłego leczenia. Moja długa historia zmagań z chorobą rozpoczęła się w 2009 roku kiedy przeszłam operacja wszczepienia zastawki komorowo-otrzewnej i operację guza mózgu (medulloblastoma). Obecnie mam również zdiagnozowaną padaczkę oraz krótkowzroczność, na co dzień muszę również nosić okulary i aparat słuchowy. W trakcie mojej  choroby nowotworowej nastąpił jej rozsiew oraz nastąpiły przerzuty do mózgu, przerzuty w rdzeniu i komórki w płynie m-rot. Dzięki długotrwałej i męczącej chemioterapii, radioterapii i napromieniowaniu moja obecna sytuacja onkologiczna jest pod kontrolą. Cały czas jestem i byłam pod opieką lekarzy z Poradni Onkologicznej i Neurologicznej CZD w Międzylesiu oraz Klinice Rehabilitacji Neurologicznej CZD (Centrum Zdrowia Dziecka) celem usprawnienia i rehabilitacji. Obecnie mam niedowład czterokończynowy z przewagą lewej strony, zespół móżdżkowy, porażenie siódmego nerwu twarzowego, zwiotczenie mięśni. W czasie chodu lewą nogę odstawiam na boku, nie chodzę po schodach samodzielnie i jestem podtrzymywana z pomocą najbliższych. Potrzebuję  pomocy nawet w czynnościach życia codziennego.

Diagnoza dla moich rodziców i najbliższych była szokiem bowiem urodziłam się zdrowa. Każdego dnia wymagam rehabilitacji i dojeżdżałam razem z rodzicami do Ośrodków Rehabilitacji w Garwolinie oraz do Mazowieckiego Centrum Neouropsychiatrii w Zagórzu na tzw. turnusy rehabilitacyjne. Duża pomocą w tym czasie były dla mnie ćwiczenia na LOKOMACIE. Od marca 2020 roku przez cały dotychczasowy okres pandemii COVID-19 Koronawirusa moje zdrowie i choroba szybko osobie przypomniały. Mój stan zdrowia w tym okresie się pogorszył i nie mogę dojeżdżać np. na rehabilitację. Okres ostatnich kilku miesięcy to okres mojej walki o zdrowie, walki z samotnością, bez szkoły, koleżanek, kolegów, przyjaciół. Wspólna nauka i wspólna integracja w szkole są dla mnie ważne, tak samo jak codzienna rehabilitacja. Wszystkie te problemy i np. brak wsparcia codziennego logopedycznego pogłębiły moje problemy zdrowotne i mój stan psychiczny. 

Kończę osiemnaście lat, moje życie się zmienia, a choroba pozostaje. Muszę zmienić lekarzy, ośrodki rehabilitacji i ośrodki leczenia na specjalistów oraz ośrodki zajmujące się osobami dorosłymi. Obecnie bardzo potrzebuję częstych treningów na zautomatyzowanej ortozie do nauki chodu i lokomacie oraz rehabilitacji logopedyczne. Niestety rehabilitacja ta pochłania ogromną ilość funduszy, których moja rodzina nie posiada. Koszt godzinnej mojej rehabilitacji na lokomacie w mojej okolicy to np. 250 PLN. Zebrane środki pomogą w mojej rehabilitacji, wsparciu logopedycznym i niezbędnych wizytach u specjalistów. Wszystkie zebrane fundusze zostaną księgowo rozliczone przez moich rodziców Fundacji Nieskończone Możliwości. Jeśli chcesz, aby mój dzień mógł wyglądać inaczej proszę pomóż mi. W imieniu moim i mojej rodziny proszę Państwa o pomoc, każda najmniejsza złotówka będzie przeznaczona na moją rehabilitację i leczenie. Mój każdy dzień będzie lepszy dzięki Tobie. Dziękuję Kasia Czamara.


Dzięki Państwa pomocy Katarzyna kontynuuje rehabilitację ( zdjęcia z sierpniowych zajęć ) . Wielkie podziękowania i prośba o kolejne darowizny. Dziękujemy za okazane serce :)

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz dofinansowania Fundacji na rzecz Kasi Czamara z Sokoła liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz jej  kosztownej rehabilitacji i wsparcia logopedycznego. Rehabilitacja chorych, zwłaszcza chorych onkologicznie niestety jest długa i kosztowna.  Koszty np. rehabilitacji na lokomacie ( 250 PLN za godzinę !!!), wsparcie logopedów, konsultacje medyczne, badania oraz dojazdy są niestety nierefundowane. Dzięki tej zbiórce Kasia będzie miała zapewnione fundusze na kontynuację tej żmudnej rehabilitacji i codziennej walki z chorobą. Pandemia  niestety pogłębia te problemy. Chorzy onkologicznie należą do grupy ryzyka ciężkim przebiegiem zakażenia. Dlatego wspierajmy rehabilitację Kasi, bowiem wpływa ona na jej lepsze codzienne funkcjonowanie. Dziękujemy za Państwa wsparcie w tej walce. Ta Zbiórka Fundacji, jak każda inna akcja charytatywna Fundacji i jej dofinansowanie, jest rozliczana księgowo. Nasza Fundacja nie dysponuje niestety funduszami na pomoc Kasi. Także zmagamy się ze wzrostem cen i problemami finansowymi. Jednak postanowiliśmy o założeniu tej zbiórki, by spróbować jej pomóc. Chciałbym także podkreślić, że Fundacja posiada pełną dokumentację poświadczającą sytuację socjalną rodziny oraz potwierdzającą schorzenia i niepełnosprawności, czy też trwający proces leczenia i rehabilitacji. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  28.12.2022
  28.12.2022

  https://pomagam.pl/zbiorkaswiateczna Kochani wciąż jeszcze kilkanaście rodzin potrzebujących nie otrzymało paczki świąteczno-noworocznej Fundacji. Prosimy was o datki, które pozwolą zrealizować wysyłkę paczek świąteczno-noworocznych do co najmniej 84 rodzin z chorym przewlekle lub niepełnosprawnym dzieckiem w rodzinie. Dziękujemy za każdy datek :) Przy tej okazji składamy także wszystkim darczyńcom i innym pomagającym tej zbiórce najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych oraz wszystkiego dobrego w 2023. Wszystkiego dobrego :) ) Pozdrawiamy, Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 dopisek oczywiście "paczki świąteczne" lub
  https://pomagam.pl/zbiorkaswiateczna

Komentarze


 • marc - awatar

  marc

  12.02.2022
  12.02.2022

  :)

 • Anita Ostrowska - awatar

  Anita Ostrowska

  26.01.2021
  26.01.2021

  Nigdy się nie poddawaj! :)

4 880 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 89

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
marc - awatar
marc
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anita Ostrowska - awatar
Anita Ostrowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij