Zbiórka Rak. Rehabilitacja Kasi - zdjęcie główne

Rak. Rehabilitacja Kasi

4 955 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

aktualizacja 2023

Zbiórka na rzecz dofinansowania dla Kasi stoi od wielu miesięcy :( Jesteśmy blisko celowi i wiemy jak ważna jest ta zbiórka i dofinansowanie Fundacji dla Kasi, aby mogła kontynuować swoją rehabilitację. Kasia jest obecnie pod opieką lekarzy poradni onkologicznej i endokrynologiczniej  na ul. Banacha w Warszawie oraz korzysta z rehabilitacji prywatnej w domu. Dojeżdża również na zajęcia terapeutyczne, gdzie może uczyć się samodzielności. Dziękujemy za wasze Serce i dobro w tych trudnych dla wielu czasach. Datki wpłacone do września 2023 pozwolą na przekazanie Kasi kolejnego dofinansowania na przełomie września/października. Liczymy na was :) Pozdrawiamy i wszystkiego dobrego w 2023 :)

aktualizacja 

PILNE I WAŻNE Dziękujemy za wasze wsparcie rehabilitacji Katarzyny i dziękujemy za każdą kolejną darowiznę na rzecz tej zbiórki i dofinansowania Fundacji na rzecz Kasi. Trwająca sytuacją w 2020 -2022 niebezpieczną dla osób niepełnosprawnych i chorych onkologicznie sprawiła, że Kasia była zmuszona w tym czasie korzystać wyłącznie z domowej rehabilitacji. Datki zebrane w tej zbiórce pozwoliły na te domowe zajęcia z fizjoterapeutą i kontynuację rehabilitację oraz były ratunkiem w tym trudnym czasie, dzięki nim było to możliwe. Mamy nadzieję na dalszą kontynuację rehabilitacji Kasi i dziękujemy za waszą przeszłą i przyszłą pomoc na jej rzecz :) Na zdjęciach rehabilitacja realizowana dzięki dofinansowaniu z tej zbiórki. Jesteśmy blisko celowi i wiemy jak ważna jest ta zbiórka i dofinansowanie Fundacji dla Kasi, aby mogła kontynuować swoją rehabilitację. Dziękujemy za wasze okazane serce w tych trudnych czasach.


Mam na imię Kasia mam 18 lat i mieszkam w Sokole w powiecie garwolińskim, województwie mazowieckim. Jestem uczennicą II klasy Liceum Ogólnokształcącego w Sobolewie, uwielbiam chodzić do Liceum i spędzać wspólnie czas z koleżankami i kolegami oraz kocham Puzzle. Zachorowałam mając zaledwie 7 lat, obecnie jestem osobą niepełnosprawną wymagającą codziennej opieki i rehabilitacji oraz ciągłego leczenia. Moja długa historia zmagań z chorobą rozpoczęła się w 2009 roku kiedy przeszłam operacja wszczepienia zastawki komorowo-otrzewnej i operację guza mózgu (medulloblastoma). Obecnie mam również zdiagnozowaną padaczkę oraz krótkowzroczność, na co dzień muszę również nosić okulary i aparat słuchowy. W trakcie mojej  choroby nowotworowej nastąpił jej rozsiew oraz nastąpiły przerzuty do mózgu, przerzuty w rdzeniu i komórki w płynie m-rot. Dzięki długotrwałej i męczącej chemioterapii, radioterapii i napromieniowaniu moja obecna sytuacja onkologiczna jest pod kontrolą. Cały czas jestem i byłam pod opieką lekarzy z Poradni Onkologicznej i Neurologicznej CZD w Międzylesiu oraz Klinice Rehabilitacji Neurologicznej CZD (Centrum Zdrowia Dziecka) celem usprawnienia i rehabilitacji. Obecnie mam niedowład czterokończynowy z przewagą lewej strony, zespół móżdżkowy, porażenie siódmego nerwu twarzowego, zwiotczenie mięśni. W czasie chodu lewą nogę odstawiam na boku, nie chodzę po schodach samodzielnie i jestem podtrzymywana z pomocą najbliższych. Potrzebuję  pomocy nawet w czynnościach życia codziennego.

Diagnoza dla moich rodziców i najbliższych była szokiem bowiem urodziłam się zdrowa. Każdego dnia wymagam rehabilitacji i dojeżdżałam razem z rodzicami do Ośrodków Rehabilitacji w Garwolinie oraz do Mazowieckiego Centrum Neouropsychiatrii w Zagórzu na tzw. turnusy rehabilitacyjne. Duża pomocą w tym czasie były dla mnie ćwiczenia na LOKOMACIE. Od marca 2020 roku przez cały dotychczasowy okres pandemii moje zdrowie i choroba szybko osobie przypomniały. Mój stan zdrowia w tym okresie się pogorszył i nie mogę dojeżdżać np. na rehabilitację. Okres ostatnich kilku miesięcy to okres mojej walki o zdrowie, walki z samotnością, bez szkoły, koleżanek, kolegów, przyjaciół. Wspólna nauka i wspólna integracja w szkole są dla mnie ważne, tak samo jak codzienna rehabilitacja. Wszystkie te problemy i np. brak wsparcia codziennego logopedycznego pogłębiły moje problemy zdrowotne i mój stan psychiczny. 

Kończę osiemnaście lat, moje życie się zmienia, a choroba pozostaje. Muszę zmienić lekarzy, ośrodki rehabilitacji i ośrodki leczenia na specjalistów oraz ośrodki zajmujące się osobami dorosłymi. Obecnie bardzo potrzebuję częstych treningów na zautomatyzowanej ortozie do nauki chodu i lokomacie oraz rehabilitacji logopedyczne. Niestety rehabilitacja ta pochłania ogromną ilość funduszy, których moja rodzina nie posiada. Koszt godzinnej mojej rehabilitacji na lokomacie w mojej okolicy to np. 250 PLN. Zebrane środki pomogą w mojej rehabilitacji, wsparciu logopedycznym i niezbędnych wizytach u specjalistów. Wszystkie zebrane fundusze zostaną księgowo rozliczone przez moich rodziców Fundacji Nieskończone Możliwości. Jeśli chcesz, aby mój dzień mógł wyglądać inaczej proszę pomóż mi. W imieniu moim i mojej rodziny proszę Państwa o pomoc, każda najmniejsza złotówka będzie przeznaczona na moją rehabilitację i leczenie. Mój każdy dzień będzie lepszy dzięki Tobie. Dziękuję Kasia Czamara.


Dzięki Państwa pomocy Katarzyna kontynuuje rehabilitację ( zdjęcia z sierpniowych zajęć ) . Wielkie podziękowania i prośba o kolejne darowizny. Dziękujemy za okazane serce :)

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz dofinansowania Fundacji na rzecz Kasi Czamara z Sokoła liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz jej  kosztownej rehabilitacji i wsparcia logopedycznego. Rehabilitacja chorych, zwłaszcza chorych onkologicznie niestety jest długa i kosztowna.  Koszty np. rehabilitacji na lokomacie ( 250 PLN za godzinę !!!), wsparcie logopedów, konsultacje medyczne, badania oraz dojazdy są niestety nierefundowane. Dzięki tej zbiórce Kasia będzie miała zapewnione fundusze na kontynuację tej żmudnej rehabilitacji i codziennej walki z chorobą. Pandemia  niestety pogłębia te problemy. Chorzy onkologicznie należą do grupy ryzyka ciężkim przebiegiem zakażenia. Dlatego wspierajmy rehabilitację Kasi, bowiem wpływa ona na jej lepsze codzienne funkcjonowanie. Dziękujemy za Państwa wsparcie w tej walce. Ta Zbiórka Fundacji, jak każda inna akcja charytatywna Fundacji i jej dofinansowanie, jest rozliczana księgowo. Nasza Fundacja nie dysponuje niestety funduszami na pomoc Kasi. Także zmagamy się ze wzrostem cen i problemami finansowymi. Jednak postanowiliśmy o założeniu tej zbiórki, by spróbować jej pomóc. Chciałbym także podkreślić, że Fundacja posiada pełną dokumentację poświadczającą sytuację socjalną rodziny oraz potwierdzającą schorzenia i niepełnosprawności, czy też trwający proces leczenia i rehabilitacji. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  20.04.2023
  20.04.2023

  Dziękujemy za wsparcie tej zbiórki w przeszłości. Zbiórka trwa bo wiemy jak wielkie są potrzeby Kasi związane z rehabilitacją i leczeniem, szczególnie w dobie inflacji. Obecnie chcielibyśmy w lipcu/sierpniu przekazać jej kolejne wsparcie ze zgromadzonych darowizn. Jeśli nie masz co zrobić ze swoim 1,5 % podatku, Polecamy 🙂Aby wesprzeć naszą organizację prosimy o wsparcie swoim 1,5 procent % podatku Fundacji FANI MANI z właściwym dopiskiem ( KRS: 0000507234, Cel szczegółowy przekazywanego 1,5 % : 22360 fundacja nieskończone możliwości ) 🙂 1,5 % wspiera działania rzeczowe i pomocowe na rzecz podopiecznych organizacji.

  https://pomagam.pl/wielkanocpotrzebujacym prosimy o wsparcie na rzecz 120 podopiecznych Fundacji. Szczeg. ma zbiórce. Realizowana akcja pozwoli na dzień dzisiejszy wesprzeć jedynie kilka osób, chcielibyśmy pomóc większej grupie osób :( Z góry dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy

Komentarze


 • marc - awatar

  marc

  12.02.2022
  12.02.2022

  :)

 • Anita Ostrowska - awatar

  Anita Ostrowska

  26.01.2021
  26.01.2021

  Nigdy się nie poddawaj! :)

4 955 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 93

Magdalena - awatar
Magdalena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Urszula - awatar
Urszula
10
KASIA - awatar
KASIA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
marc - awatar
marc
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anita Ostrowska - awatar
Anita Ostrowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij