Zbiórka Rehabilitacje wodne dla Czarnego - zdjęcie główne

Rehabilitacje wodne dla Czarnego

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Szanowni Państwo. Po raz kolejny zgłaszamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc!! Dla naszego podopiecznego Czarnego, rehabilitacje są dodatkową formą utrzymania sprawności mięśni nóżek. Dają mu bardzo dużo, gdyż Czarny częściej wstaje, lepiej się porusza, poprawiają jego komfort życiowy. Darczyńca podarował Czarnemy połowę zabiegów, jednak chcielibyśmy aby wybrał ich 10, dlatego stwożyliśmy tę zbiórkę.
Czarny jest psiakiem po wypadku samochodowym, który ok. 3 lata temu zmienił całe Jego życie. Czarny nie chodzi, jest po złamaniu kręgosłupa łącznie z przerwanym rdzeniem. Jednak jest bardzo żywym, pełnym energii psiakiem, który sprawia uśmiech u ludzi gdy się na niego patrzy. Staramy się sprawić aby Czarny czuł się u nas dobrze, jednak koszta zabiegów rehabilitacyjnych przekraczają nasze możliwości.

Bardzo prosimy Państwa o pomoc  w imieniu Czarnego. 

Komentarze


  • Witold - awatar

    Witold

    27.06.2017
    27.06.2017

    powodzenia

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Joa Gubala - awatar
Joa Gubala
80
Witold - awatar
Witold
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Byzia - awatar
Byzia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
25
Magda - awatar
Magda
100
Monika Gabas - awatar
Monika Gabas
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij