Zbiórka Rozbudowujemy fundacyjny Azyl - zdjęcie główne

Rozbudowujemy fundacyjny Azyl

250 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Fundacja "Reksio i Przyjaciele" służy pomocą bezdomnym zwierzętom a w szczególności psom.Trafiają do nas i otrzymują niezbędną pomoc psy porzucone ,często w tragicznym stanie.Leczymy je ,socjalizujemy ,sterylizujemy i szukamy tylko najlepszych domów . Jednak duży odsetek trafiających do nas czworonogów stanowią te starsze ,schorowane ,wyrzucone po wiernej służbie jak niepotrzebna rzecz...To z myślą o nich chcemy stworzyć Azyl Psów Radosnych . Mamy do dyspozycji dość duży teren / 5500 m2 / ,częściowo wygrodzony /2100 m2 / ,gdzie nasi aktualni podopieczni są "u siebie" .Okolica spokojna ,kawałek własnej łąki ,w pobliżu las i rzeka .Potrzeby są ogromne ,musimy zbudować solidne ogrodzenie pozostałego terenu ,zmodernizować istniejące pomieszczenia aby w okresie zimowym psiaki nie bały się mrozów .Potrzebne są nowe nasadzenia drzew aby nieco zacienić zbyt nasłonecznione miejsca . I coś ,co będzie dla nich atrakcją w upalne / i nie tylko / dni - na naszej łące zrobimy dla nich plac zabaw i niewielkie kąpielisko .To były marzenia... ale przecież marzenia się spełniają ,wierzymy że dla nich warto żyć i pomagać .Pomagać naszym braciom mniejszym ,bo świat a raczej ludzie bywają często okrutni . Wesprzyjcie nas w realizacji projektu "Azyl Psów Radosnych".

Aktualizacje


  • Fundacja "Reksio i przyjaciele" - awatar

    Fundacja "Reksio i przyjaciele"

    01.06.2017
    01.06.2017

    Mamy kolejnych podopiecznych zagłodzony Kajman ,Maksio i Perełka - staruszki z Krzesimowa ,Rudaski - sierotki w podeszłym wieku .Dziękujemy wszystkim ,którzy o nas pamiętają <3

250 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Róża - awatar
Róża
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij