Zbiórka Remont Azylu - zdjęcie główne

Remont Azylu

4 215 zł  z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Nadszedł czas, kiedy musimy ponownie wyremontować Azyl dla Królików. Ostatni gruntowny remont pomieszczenia, w którym mieszkają nasi uszaci podopieczni, przeprowadzaliśmy w 2012 roku. Od tamtej pory robiliśmy jedynie drobne naprawy i malowanie. Teraz musimy zrobić to znowu porządnie. 

Kiedy wprowadzaliśmy się do świeżo wyremontowanego Azylu dla Królików w kwietniu 2012 roku rozpierała nas duma i energia. Stworzyliśmy pierwsze takie miejsce w Polsce, w którym swoją bezpieczną przystań mogły znaleźć wszystkie bezdomne, porzucone, chore króliki. 

Na zdjęciu poniżej widzicie pierwszych lokatorów Azylu. 

Aby Azyl tak wyglądał jak na zdjęciu potrzebny był solidny remont, bo to samo pomieszczenie wcześniej prezentowało się tak:

Aż trudno uwierzyć, że minęło już 5 lat! Od tamtej pory przyjęliśmy pod swoje skrzydła ponad 1000 królików. Większość z nich od dawna rezyduje w swoich stałych domach. Azyl jest jedynie "sanatorium", oferującym schronienie, opiekę weterynaryjną, odpowiednie karmienie, towarzystwo innych królików i ludzi. Docelowo wszystkie króliki (z małymi wyjątkami, tzn. królikami specjalnej troski jak Duszek czy Boski) przyjęte do Azylu trafiają do adopcji. 

W związku z tym, że podopieczni Azylu do najgrzeczniejszych nie należą: gryzą, drapią, niszczą i nie tylko, remont po prostu musi się odbyć już teraz. 

To na przykład ściana ozdobiona fantazyjnie przez naszych podopiecznych. 

O reszcie nie wspominamy, bo nie chcemy zawstydzać Azylantów. Króliki są naprawdę spoko, uwierzcie nam na słowo ;) 

Dodatkowo to pomieszczenie o powierzchni ok. 18 m2 jest bardzo intensywnie użykowane - codzienie sprząta się wszystkie klatki, wypuszcza i karmi króliki, myje podłogę, regały, ściany. 

Co chcemy kupić z pieniędzy ze zbiórki?

- Szafkę na wymiar na akcesoria higieniczne

- Szafkę pod zlewozmywak i sam zlewozmywak

- Szafkę na rzeczy wolontariuszy

- Specjalistyczne farby

- 10 nowych klatek Ferplast Rabbit 100/120 cm

- Nowe pudła na akcesoria

Wszystkie prace remontowe wykonają zdolni i pracowici przyjaciele Azylu, którzy załatwili nam także kafelki :) 

Razem z naszym gwiazdorem Boskim dziękujemy Wam pięknie za wsparcie! 

Aktualizacje


 • Fundacja Azyl dla Królików - awatar

  Fundacja Azyl dla Królików

  07.06.2017
  07.06.2017

  Pięknie dziękujemy za wsparcie! Azyl już wyremontowany (nowe płytki, hudraulika, elektryka - nowa jakość :)), teraz będziemy go - dzięki Wam wszystkim - wyposażać :) Aby królikom było jak najlepiej i aby wolontariusze i goście czuli się w Azylu jak w domu.

Komentarze


 • Zosia J. - awatar

  Zosia J.

  06.06.2017
  06.06.2017

  To co robicie jest wspaniałe! Tyle par uszu tak wiele Wam zawdzięcza... Oby tak dalej, a pieniądze mam nadzieję że zawsze jakoś uda się znaleźć!!!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  04.06.2017
  04.06.2017

  Dla wszystkich kochanych Uszu😁

 • Justyna - awatar

  Justyna

  03.06.2017
  03.06.2017

  Powodzenia :)

 • Kinga - awatar

  Kinga

  24.05.2017
  24.05.2017

  Dla Uszatych Serduszek i wszystkich Wolontariuszy :)

 • Waldek - awatar

  Waldek

  24.05.2017
  24.05.2017

  Powodzenia!

4 215 zł  z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Wpłaty: 95

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
180
MacieK - awatar
MacieK
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Świtkowska - awatar
Katarzyna Świtkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Duży Zając - awatar
Duży Zając
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
eta78 - awatar
eta78
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij