Zbiórka Remont schroniska - zdjęcie główne

Remont schroniska

28 855 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 318 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani nasze schronisko wreszcie doczekało się tak wyczekiwanego przez lata remontu. Dzięki władzom miasta oraz radnym budynek schroniska w Oświęcimiu przechodzi obecnie dużą modernizację. Oprócz prac remontowych, instacyjnych oraz ociepleniowych zostanie wymieniona instalacja elektryczna, wybudowane przyłącze kanalizacji sanitarnej wraz z instalacją przepompowni. Nasze zwierzęta będą czekały na nowe domy w godnych warunkach, w ciepełku oraz pachnących świerzością murach. W związku z remontem budynku musimy wymienić cześć starego ogrodzenia wykonanego z siatki i zastąpić je mocnejszymi i nowocześnejszymi panelami ogrodzeniowymi. 

Chcielibyśmy wymienić również kojce sąsiadujące z budynkiem. Jest to 5 boksów po prawej stronie oraz jeden większy po lewej stronie budynku.

Koszt inwestycji przekracza możliwości naszego budżetu dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o dorzucenie symbolicznej złotówki tym razem na rzecz warunków mieszkaniowych naszych podopiecznych. Na bieżąco będziemy wrzucać zdjęcia z postępu prac remontowych.

W zeszłym roku udało się nam wymienić wszystkie budy w schronisku na całkiem nowe, ocieplane, drewniane oraz wymienić boksy w kociarni na nowe, drewniane, bardziej przestronne, gdzie wpada więcej światła.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że niebawem ten nasz Kamieniec dla zwierzaków, potrzebujących, opuszczonych, wracających do zdrowia fizycznego i psychicznego to będzie taki mały raj. Ogrom miłości i profesjonalnej opieki już mają, teraz czas na poprawę warunków mieszkaniowych.

Dodatkowo dochodzą koszta hotelów dla zwierząt, które na czas rozbiórki starych kojców muszą opuścić schronisko. 

Posukujemy również dobrych ludzi, niebojących się pracy, którzy pomogliby nam przy zrobieniu nowego ogrodzenia oraz wymianie trzech bramek.


Bardzo dziękujemy wszystkim za każdą złotówkę! 

Edit: 

Stare kojce zostały już rozebrane, a nowe są w trakcje produkcji.

Edit 2: 

Nowe kojce zostały już postawione, jesteśmy bardzo wdzięczni że dzięki Wam udało się za nie zapłacić! Psiaki muszą dalej przebywać w hotelach ze względu na prace remontowe w środku budynku oraz na zewnątrz. 

Niestety dochodzą kolejne koszta, o których nie pomyśleliśmy wcześniej. Trzeba zrobić cześć ogrodzenia terenu, która jest w bardzo kiepskim stanie ponieważ nie jednokrotnie psy przez nią uciekały. A nie o to chodzi w Naszej pracy abyśmy się martwili czy tym razem tez ktoś zmieści się przez dziurę w płocie. Koszt ogrodzenia wyniesie około 27tys ale jest to rzecz konieczna do zrobienia. 

Ponizej załączamy faktury, które zostały już opłacone dzięki zbiórce.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Danuta Nieckarz - awatar

  Danuta Nieckarz

  20.11.2021
  20.11.2021

  Za sok malinowy i ananasówkę.

 • Danuta Nieckarz - awatar

  Danuta Nieckarz

  10.10.2021
  10.10.2021

  Darowizna na rzecz schroniska - bazarek - fant: dżem i sok

 • Anna - awatar

  Anna

  06.10.2021
  06.10.2021

  Trzymam kciuki!

 • Edyta Korczyk - awatar

  Edyta Korczyk

  06.10.2021
  06.10.2021

  Trzymam kciuki

 • Ilona W. - awatar

  Ilona W.

  25.09.2021
  25.09.2021

  Pozdrawiam serdecznie

28 855 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 318 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 318

WEeronika - awatar
WEeronika
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Danuta Nieckarz - awatar
Danuta Nieckarz
55
Karola - awatar
Karola
20
Patrycja - awatar
Patrycja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał - awatar
Michał
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij