Zbiórka Remont sal - WARSZTATY 12 KROKÓW - miniaturka zdjęcia

Remont sal - WARSZTATY 12 KROKÓW

Zbiórka Remont sal - WARSZTATY 12 KROKÓW - zdjęcie główne

Remont sal - WARSZTATY 12 KROKÓW

17 600 zł z 85 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać teraz
 
Warsztaty 12kroków - awatar

Warsztaty 12kroków

Organizator zbiórki

Witajcie,

jesteśmy Zespołem prowadzących Warsztaty „Wreszcie żyć”,które opierają się na Programie 12 kroków, bazując jednocześnie na chrześcijańskiej wizji człowieka i świata, łącząc rozwój duchowy i psychoterapię.
Warsztat jest formą pomocy dla osób doświadczających różnych trudności w sferze psychicznej i duchowej, w relacjach z innymi, ze sobą, z Panem Bogiem.

Od maja zeszłego roku prowadzimy również Poradnię Rodzinną gdzie pomagamy w różnych problemach wspierając proces warsztatowych przemian.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie oraz coraz szersze zainteresowanie Warsztatami 12 kroków ku pełni życia,od września tego roku pozyskaliśmy nową lokalizację na nasze działania. Dzięki otwartości ks. Proboszcza Marka Kruszewskiego na prowadzone przez nas dzieło, będziemy korzystać z domku pierwszej plebanii przy Parafii św. Patryka na ul. Rechniewskiego 14 na warszawskim Gocławiu.

Abyśmy mogli zacząć prowadzić tam warsztaty, konieczny jest jego generalny remont, który jest już w trakcie. Celem opisywanej zbiórki jest wsparcie tego przedsięwzięcia.

Najważniejsze prace, które mamy do wykonania to:

- całkowita wymiana dachu i jego ocieplenie;

- instalacja systemu ogrzewania;

- kapitalny remont instalacji hydraulicznej;

- adaptacja domu pod sale do prowadzenia warsztatów (ścianki działowe, nowa podłoga, odświeżenie ścian, wymiana drzwi;

- generalny remont łazienek i pomieszczeń sanitarnych;

- umeblowanie pomieszczeń.

Koszt powyżej wymienionych prac szacujemy na 150 000,00 PLN

Kwota, która umożliwi nam zrealizowanie remontu to 85 000,00.

Wszystkim naszym darczyńcom już teraz dziękujemy za wsparcie i gorące serce okazane przy realizacji tego trudnego dzieła jakim jest pomoc drugiemu człowiekowi w drodze do wolności :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Warsztaty 12kroków - awatar

  Warsztaty 12kroków

  18.09.20
  18.09.20

  Kochani!! Serdecznie Wam dziękujemy za odzew jaki okazaliście w związku z naszą prośbą o pomoc. Uzbieraliśmy już część kwoty, która jest nam potrzebna do osiągnięcia celu czyli rozpoczęcia prowadzenia większej ilości grup oraz sekretariatu 12 kroków na Gocławiu. Na zdjęciach prezentujemy postępy prac abyście mieli poczucie, że Wasze wsparcie jest na bieżąco sumiennie wykorzystywane. Z góry dziękujemy za dalsze wsparcie i udostępnianie informacji o naszych działaniach.

  Zdjęcie aktualizacji 55 421

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.20
  08.09.20

  niech się dobrze dzieje!!!

  • Warsztaty 12kroków - awatar

   Warsztaty 12kroków - Organizator zbiórki

   08.09.20
   08.09.20

   Bóg zapłać :)

17 600 zł z 85 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać teraz
 
Warsztaty 12kroków - awatar

Warsztaty 12kroków

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 146

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mieczysław Mertin - awatar
Mieczysław Mertin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Angel - awatar
Angel
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij