Zbiórka Remont sal - WARSZTATY 12 KROKÓW - zdjęcie główne

Remont sal - WARSZTATY 12 KROKÓW

23 117 zł  z 85 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Warsztaty 12kroków - awatar

Warsztaty 12kroków

Organizator zbiórki

Zdjęcie tytułowe zbiórki to stan dachu już po remoncie, poniżej zdjęcie dachu w jego trakcie:

Było:

Jest:

Witajcie,

jesteśmy Zespołem prowadzących Warsztaty „Wreszcie żyć”,które opierają się na Programie 12 kroków, bazując jednocześnie na chrześcijańskiej wizji człowieka i świata, łącząc rozwój duchowy i psychoterapię.
Warsztat jest formą pomocy dla osób doświadczających różnych trudności w sferze psychicznej i duchowej, w relacjach z innymi, ze sobą, z Panem Bogiem.

Od maja zeszłego roku prowadzimy również Poradnię Rodzinną gdzie pomagamy w różnych problemach wspierając proces warsztatowych przemian.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie oraz coraz szersze zainteresowanie Warsztatami 12 kroków ku pełni życia,od września tego roku pozyskaliśmy nową lokalizację na nasze działania. Dzięki otwartości ks. Proboszcza Marka Kruszewskiego na prowadzone przez nas dzieło, będziemy korzystać z domku pierwszej plebanii przy Parafii św. Patryka na ul. Rechniewskiego 14 na warszawskim Gocławiu.

Abyśmy mogli zacząć prowadzić tam warsztaty, konieczny jest jego generalny remont, który jest już w trakcie. Celem opisywanej zbiórki jest wsparcie tego przedsięwzięcia.


Było:

Jest:

Było: 

Jest:

Najważniejsze prace, które mamy do wykonania to:

- całkowita wymiana dachu i jego ocieplenie;

- instalacja systemu ogrzewania;

- kapitalny remont instalacji hydraulicznej;

- adaptacja domu pod sale do prowadzenia warsztatów (ścianki działowe, nowa podłoga, odświeżenie ścian, wymiana drzwi;

- generalny remont łazienek i pomieszczeń sanitarnych;

- umeblowanie pomieszczeń.


Było:

Jest:

Koszt powyżej wymienionych prac szacujemy na 150 000,00 PLN

Kwota, która umożliwi nam zrealizowanie remontu to 85 000,00.

Wszystkim naszym darczyńcom już teraz dziękujemy za wsparcie i gorące serce okazane przy realizacji tego trudnego dzieła jakim jest pomoc drugiemu człowiekowi w drodze do wolności :)


Poniżej zdjęcia, które ukazują stan obecny:

Nie wszystko jeszcze skończone.. ;)

Aktualizacje


 • Warsztaty 12kroków - awatar

  Warsztaty 12kroków

  03.03.2021
  03.03.2021

  Drodzy Krokowicze!! :)
  Poniżej jedno ze zdjęć "domku" na Gocławiu już po remoncie. Więcej aktualnych zdjęć na głównej karcie naszej zbiórki.
  Jeszcze raz najmocniej dziękujemy wszystkim darczyńcom za każdą złotówkę.
  Chcemy Wam zaprezentować efekty między innymi Waszych wpłat. Choć remont skończył się już jakiś czas temu, ciągle go jeszcze spłacamy.
  Będziemy wdzięczni za dalszą pomoc i dalsze udostępnianie tej zbiórki.
  Zespół 12 Kroków - Wreszcie żyć

  Zdjęcie aktualizacji 64 306

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Paweł - awatar

  Paweł

  07.05.2021
  07.05.2021

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.2020
  08.09.2020

  niech się dobrze dzieje!!!

  • Warsztaty 12kroków - awatar

   Warsztaty 12kroków - Organizator zbiórki

   08.09.2020
   08.09.2020

   Bóg zapłać :)

23 117 zł  z 85 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Warsztaty 12kroków - awatar

Warsztaty 12kroków

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 190

Ewelina Kiełkowicz - awatar
Ewelina Kiełkowicz
20
Anna Sobota - awatar
Anna Sobota
100
AGNIESZKA - awatar
AGNIESZKA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jadwiga Salus - awatar
Jadwiga Salus
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Janeczek ;) - awatar
Janeczek ;)
50
Paweł - awatar
Paweł
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij