Zbiórka Łatek potrzebuje budy - zdjęcie główne

Łatek potrzebuje budy

820 zł z 770 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

ŁATEK POTRZEBUJE WSPARCIA! Nasz Łacio, przyjazny psiak w typie border collie o ktorym juz wczesniej pisalismy w sprawie domu tymczasowego badz stałego postanowil jednak, ze chce zostac ze swoim panem... Tam ma swoj azyl i swoja posesję do pilnowania.... próby podjecia Go z tego miejsca okazały sie nieskuteczne... Lecz niestety, ale w takich warunkach, nie moze dalej zyc... Przebywa w ciemnej i zimnej stodole... jest wypuszczany na swoje potrzeby... Dlatego pilnie oglaszamy zbiórke dla Niego, poniewaz jedynie albo az jest mu potrzebna do szczęścia solidna buda, która chronić Go bedzie przed chlodem w zimowe dni i upalem w letnie miesiace... BARDZO PROSIMY O WSZELKA POMOC DLA ŁATKA... koszt budy 650zl + transport 120zl

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.02.19
  20.02.19

  Niech Łatek ma nowy domek 🐾

 • Sylwia Budziszewska - awatar

  Sylwia Budziszewska

  18.02.19
  18.02.19

  🐶🐶🐶🐶🐶💖

  • OTOZ Animals Oddział Słupsk - awatar

   OTOZ Animals Oddział Słupsk - Organizator zbiórki

   19.02.19
   19.02.19

   💟💟💟 Bardzo mocno dziękujemy 💟

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.19
  18.02.19

  Trzymam kciuki!

820 zł z 770 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Majbroda - awatar
Piotr Majbroda
70
Zosia - awatar
Zosia
30
Szila, była podopieczna - awatar
Szila, była podopieczna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kinga Bernaciak - awatar
Kinga Bernaciak
5
Piotr Byko - awatar
Piotr Byko
20
Aguś - awatar
Aguś
20
Iwona ZekiĆ - awatar
Iwona ZekiĆ
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij