Zbiórka Łatek potrzebuje budy - zdjęcie główne

Łatek potrzebuje budy

820 zł  z 770 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

ŁATEK POTRZEBUJE WSPARCIA! Nasz Łacio, przyjazny psiak w typie border collie o ktorym juz wczesniej pisalismy w sprawie domu tymczasowego badz stałego postanowil jednak, ze chce zostac ze swoim panem... Tam ma swoj azyl i swoja posesję do pilnowania.... próby podjecia Go z tego miejsca okazały sie nieskuteczne... Lecz niestety, ale w takich warunkach, nie moze dalej zyc... Przebywa w ciemnej i zimnej stodole... jest wypuszczany na swoje potrzeby... Dlatego pilnie oglaszamy zbiórke dla Niego, poniewaz jedynie albo az jest mu potrzebna do szczęścia solidna buda, która chronić Go bedzie przed chlodem w zimowe dni i upalem w letnie miesiace... BARDZO PROSIMY O WSZELKA POMOC DLA ŁATKA... koszt budy 650zl + transport 120zl

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.02.2019
  20.02.2019

  Niech Łatek ma nowy domek 🐾

 • Sylwia Budziszewska - awatar

  Sylwia Budziszewska

  18.02.2019
  18.02.2019

  🐶🐶🐶🐶🐶💖

  • OTOZ Animals Oddział Słupsk - awatar

   OTOZ Animals Oddział Słupsk - Organizator zbiórki

   19.02.2019
   19.02.2019

   💟💟💟 Bardzo mocno dziękujemy 💟

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.2019
  18.02.2019

  Trzymam kciuki!

820 zł  z 770 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Majbroda - awatar
Piotr Majbroda
70
Zosia - awatar
Zosia
30
Szila, była podopieczna - awatar
Szila, była podopieczna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kinga Bernaciak - awatar
Kinga Bernaciak
5
Piotr Byko - awatar
Piotr Byko
20
Aguś - awatar
Aguś
20
Iwona ZekiĆ - awatar
Iwona ZekiĆ
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij