Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc. Musimy do 31.12.2017r spłacić dług w Przychodni Weterynaryjnej BOMA w kwocie 1217,00zł za leczenie zwierząt.

Nasi weterynarze - dr. Joasia i dr.Robert nigdy nie odmówili pomocy naszym bezdomnym zwierzakom, przyjmowali o każdej porze dnia i nocy, ratowali ciężkie przypadki, przyjeżdżali na wizyty domowe. Na naszym terenie tacy weci to prawdziwy skarb, cechuje ich wiedza i empatia. Nasza mała fundacja nie ma dotacji ani zbyt wielu darczyńców mimo to nie odmawiamy pomocy zwierzętom, na naszym terenie nie ma innej organizacji. 

Mini i Fredzio leczone z grzybicy, świerzba, anemii - obecnie w nowych domach zdrowe- dług w lecznicy pozostał.

Gaja, Dolores i Figa- sunie w typie pinczera, Dolores cały czas jest leczona z grzybicy oraz przeszła już pierwszą operację przepukliny - dług w lecznicy do spłacenia.

Zosia - sunia zabrana z gminy Skalbmierz z 3 szczeniakami z silnym zapaleniem listwy mlecznej, obecnie zdrowa - dług pozostał.

Sara sunia, która trafiła do nas wychudzona ze stanem zapalnym ran po łańcuchu - pozostaje w ciągłym leczeniu - dług rośnie.

Pod opieką naszej fundacji jak i naszych weterynarzy jest obecnie 18 psów i 2 koty. Zwierzaki muszą korzystać z opieki weterynaryjnej, część z nich czeka na zabiegi sterylizacji/kastracji. Będziemy Państwu wdzięczni za każdy grosik. Wiarygodność długu można sprawdzić w lecznicy.

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.12.17
  25.12.17

  POMAGAJMY !!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.12.17
  24.12.17

  Trzymam kciuki!

Wpłaty - 3

Piotr Kurkowski - awatar
200
Piotr Kurkowski
Anonimowy Darczyńca - awatar
150
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij