Zbiórka Skrajnie zaniedbana Masza - zdjęcie główne

Skrajnie zaniedbana Masza

1 415 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób

Drodzy Miłośnicy Zwierząt!

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. W niedzielę daliśmy nowe życie psiej seniorce. Kilka dni temu dostaliśmy zgłoszenie o skrajnie zaniedbanym psie wegetującym w bardzo złych warunkach

Nigdy nie potrafimy przejść obok takich zgłoszeń mimo, że każdy kolejny pies pod naszą opieką to dodatkowe koszty. W niedzielę wiedzieliśmy, że warto było jednak pokonać te kilkanaście kilometrów, bo obraz jaki nas przywitał mroził krew w żyłach. W "budzie" przykrytej folią leżała sobie grzecznie psinka. Już pierwszy rzut okiem pozwolił ocenić jak bardzo zaniedbaną ma sierść i niesamowicie długie pazury. 

Zapytaliśmy właściciela o imię pieska. "Misio" okazał się jednak... 16-letnią suczką. Fakt, że przez 16 lat właściciel był przekonany o tym, że jego pies to samiec mówi sam za siebie. Zabraliśmy zwierzaka ze sobą. Już w samochodzie widzieliśmy, że ciepły kocyk to coś czego suczka nigdy wcześniej nie zaznała. W hoteliku, do którego ją zawieźliśmy dostała nowę imię- Masza. Jej stan jest fatalny. Posiada liczne przełysienia, które są skutkiem silnego zapchlenia, a wyniki badań krwi również nie są zadawalające- głównie ze względu na koszmarne parametry wątrobowe. 

To jednak nie koniec niespodzianek. Sierść przykrywała wiele ran i guzów, które zostały odkryte dopiero podczas kąpieli. Najbardziej przerażający jest ogromny guz na tylnej łapce  i równie wielki polip w uszku. To najwyższy czas zająć się Maszą i doprowadzić ją do jak najlepszego stanu zdrowia.

Wiemy, że jej leczenie będzie kosztowne, ale wiemy także, że będzie tego warte i wierzymy, że gdy Masza wróci do pełni zdrowia, dostanie wspaniały i kochający dom.Bardzo prosimy o pomoc w leczeniu Maszy. Mimo, że to staruszka- może mieć przed sobą jeszcze kilka wspaniałych lat. Mamy nadzieję, że Maszka w końcu zazna miłości i ciepła kochającego domku.

Komentarze


  • endo500 - awatar

    endo500

    06.12.2020
    06.12.2020

    niech Masza wraca do zdrowia

1 415 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób

Wpłaty: 68

Magdalena Nowakowska - awatar
Magdalena Nowakowska
5
Grazyna Nawrat - awatar
Grazyna Nawrat
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alex - awatar
Alex
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
endo500 - awatar
endo500
50
peterr767 - awatar
peterr767
20
Jarosuaf6 - awatar
Jarosuaf6
20
Tomasz Zagozdon - awatar
Tomasz Zagozdon
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij