Zbiórka Tafi z lasu i jej dzieci - zdjęcie główne

Tafi z lasu i jej dzieci

760 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki


TAFI, mała szorstkowłosa sunia w typie terierka razem z czterema szczeniakami trafiła pod opiekę Stowarzyszenia w ubiegłym tygodniu. Dostałam zgłoszenie, że na opuszczonej posesji (właściciel zmarł) w środku lasu na Rejkowszczyźnie (Świdnik) przybłąkała się mała sunia i kilka dni temu się oszczeniła. Pani, która zgłosiła, że sunia i jej maluchy potrzebują pomocy, dokarmiała ją od jakiegoś czasu. Sunia wykopała norkę w ziemi i tam ulokowała swoje dzieci. Następnego dnia zabraliśmy sunię i maluchy i umieściliśmy je w zaprzyjaźnionej lecznicy.  Małe lada dzień otworzą oczka, są zdrowe i będą małymi pieskami. Są 3 dziewczynki i jeden chłopak. Pani, która opiekowała się suczką zamierza ją adoptować po odstawieniu maluchów. Mamy tez wstępne deklaracje na domy dla szczeniaczków. Tafi jest młodziutką sunią w wieku około 2 lat, waży około 10 kg. Potrzebuje Państwa pomocy w opiece nad psia rodzinką. Jako Stowarzyszenie zapewniamy karmę i podkłady higieniczne. Sunia miała pchły i kleszcze, więc trzeba ją było zabezpieczyć. W najbliższym czasie zarówno Tafi jak i jej maluchy zostaną przynajmniej 2-krotnie odrobaczone. Nie możemy ryzykować, więc trzeba będzie szczeniaki przynajmniej raz zaszczepić  przeciwko chorobom wirusowy a Tafi - przeciw wściekliźnie. Stowarzyszenie nie ma pieniędzy, więc po raz kolejny prosimy o wsparcie finansowe. Wstępnie obliczone koszty opieki weterynaryjnej nad psia rodzinka, to około 400 zł. Na te kwotę składają się: odpchlenie Tafi - 30 zł, 2-krotne odrobaczenie wszystkich psiaków - 80 zł, szczepieni Tafi p/wściekliźnie  30 zł, I szczepieni maluchów 180 zł (4 x 45 zł), zakup podkładów - 50 zł. Musimy też odliczyć prowizję pobieraną przez Pomagam.pl 7,5% zebranej kwoty. Imię dla suni wymyśliły wnuczki Pani, która opiekowała się Tafi i da jej dom. Cała psia rodzinka przebywa w Lecznicy dr Rolanda Kusego w Świdniku. Zapewniamy jej spacery i stały kontakt z przyszłą opiekunką. SERDECZNIE PROSIMY O POMOC!

Aktualizacje


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  21.01.2020
  21.01.2020

  Zarówno Tafi jak i jej czwórka dzieci maja już nowe domki. Podczas pobytu w lecznicy maluchy i mama zostały 3-krotnie odrobaczone i zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym. Psiaki miały zapewnioną najlepszą karmę dla szczeniąt i podkłady higieniczne. regularnie je odwiedzałam i bawiłam się z nimi a Tafi chodziła na spacery. Maluchy też zostały nauczone chodzenia na smyczy i do nowych domków poszły zsocjalizowane. Tafi została wysterylizowana przez nową opiekunkę. Zamieszczam skan faktury za opiekę weterynaryjną.

  Zdjęcie aktualizacji 43 152

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.2019
  13.09.2019

  Nigdy nie przechodzę obojętnie obok takiej krzywdy, sam mam psa 17-nasto letniego. Jest członkiem naszej rodziny. Serce mi pęka, zostawiam skromny dar 50 zł i życzę aby wszystkie te wspaniałe pieski znalazły swój dom. M.

  • Majka Gulanowska - awatar

   Majka Gulanowska - Organizator zbiórki

   21.01.2020
   21.01.2020

   Serdecznie dziękuję

760 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pjoter - awatar
Pjoter
20
delman - awatar
delman
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daria - awatar
Daria
30
To ja - awatar
To ja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij