Zbiórka W poszukiwaniu spokoju - zdjęcie główne

W poszukiwaniu spokoju

3 647 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Anita Zięba - awatar

Anita Zięba

Organizator zbiórki

Siłacz-Marcel  pewnie znacie jego historie ale ostatnio troszkę za dużo się zadziało.

Marcel jest po covidzie i odmie opłucnej,był na Oiomie w stanie bardzo ciężkim.


 Przeszedł operacje tracheostomii i założenia Peg’a - karmienie dojelitowe. 

Niestety już trzeci raz walczył o życie…

Problemy z zastawką , problemy z epilepsją a teraz problemy z oddechem.

 My bardzo walczymy o naszego syna, i on sam walczy z tymi ciężkimi chorobami.

Marcel choruje na wodogłowie ma wszczepioną zastawkę do otrzewnej, padaczkę lekooporną , zakrzepicę mózgu , dziecięce  porażenie mózgowe-czterokończynowe , wady rozwojowe mózgu…  nie siedzi , jest dzieckiem leżącym ma niedosłuch oraz słabo widzi … 

Niestety koszty, które spadły na nas z dnia na dzień przewyższyły nasze możliwości finansowe.

 Założyliśmy zbiórkę  na jego najpotrzebniejsze rzeczy do funkcjonowania w domu jak zakup ssaka akumulatorowego , rurek do tracheostomii ,  jak i nowy wózek około 10-15 tysięcy , który będzie nam ułatwiał wyjazdy do lekarzy bo niestety ssak będzie z nami cały czas, dla Marcela jak woda, której każdy z nas potrzebuje. Filterek w trachestomii codziennie musi mieć wymieniany na świeży jest to koszt ok 18 zł za szt. co w roku idzie prawie 7 tysięcy , opaski do trachestomii by zaczepić na szyje za jedną szt to koszt 13 zł co w roku wychodzi 4700 są to ogromnie koszty. 

Pod koniec kwietnia chcielibyśmy wyjechać, jeszcze raz  na turnus na którym byliśmy na początku lipca, koszt takiego turnus to 8100. Jak i wizyty u specjalistów. 


Marcel cały czas walczy i pokazuje co jest dla niego najważniejsze 💪 A my jako jego rodzice będziemy się starać, żeby go nic nie bolało i żeby to czego potrzebuje zawsze miał  ❤️


Bardzo dziękujemy za udostępnienie  zbiórki czy okazanie nam jakiejkolwiek pomocy.

Wiem, ze zawsze jesteście ze mną 🐻 


Marcel z rodzicami


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kasia - awatar

  Kasia

  17.11.2022
  17.11.2022

  Wpłata na licytacje Katarzyna Kujawa

 • Andżelika Wełniak - awatar

  Andżelika Wełniak

  16.11.2022
  16.11.2022

  Życzę Dużo zdrówka dla Marcelka :*

3 647 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Anita Zięba - awatar

Anita Zięba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 63

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Martyna Olejniczak - awatar
Martyna Olejniczak
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
40
Weronika Umerle - awatar
Weronika Umerle
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij