Zbiórka Rehabilitacja Roberta Kopyto - zdjęcie główne

Rehabilitacja Roberta Kopyto

51 241 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 421 osób
Zbiórka zakończona
 
Wojciech Kurek - awatar

Wojciech Kurek

Organizator zbiórki

Jak wszyscy wiecie nasz WSPÓLNY znajomy Robert Kopyto, 10 maja 2020 roku został poważnie poszkodowany w wypadku, podczas treningu kolarskiego . Z informacji przekazanych mi przez najbliższych, wiem, ze powrót do zdrowia Roberta będzie wymagał długotrwałej i kosztownej rehabilitacji.


  W porozumieniu z bliskimi Roberta, postanowiłem stworzyć zbiórkę pieniędzy, która w CAŁOŚCI zostanie przekazana Robertowi, w celu zapewnienia odpowiedniej opieki medycznej i pokrycia kosztów rehabilitacji.


Razem możemy dać Robertowi szanse wrócić do zdrowia!

Aktualności


 • Wojciech Kurek - awatar

  Wojciech Kurek

  29.06.20
  29.06.20

  Pragniemy wszystkim podziękować , za okazane wsparcie dla Roberta w tak trudnym momencie życia. Udzielona pomoc wzmacnia i motywuje do trudnej i długiej walki w dochodzeniu do zdrowia. Otaczają nas wspaniali ludzie.

Komentarze


 • Załoga Orlen Wadowice - awatar

  Załoga Orlen Wadowice

  26.06.20
  26.06.20

  Zdrowia Robert

 • Michał Skrzypczak - awatar

  Michał Skrzypczak

  06.06.20
  06.06.20

  Trzymaj się Wariat będzie dobrze 💪

 • Toptextil sp. z o.o. - awatar

  Toptextil sp. z o.o.

  06.06.20
  06.06.20

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.06.20
  05.06.20

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.06.20
  02.06.20

  Szybkiego powrotu do zdrowia :)

51 241 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 421 osób
Zbiórka zakończona
 
Wojciech Kurek - awatar

Wojciech Kurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 421

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Załoga Orlen Wadowice - awatar
Załoga Orlen Wadowice
160
Krzysiek Glanowski - awatar
Krzysiek Glanowski
100
Krystyna Cygan - awatar
Krystyna Cygan
100
Piotr Buszydlik - awatar
Piotr Buszydlik
20
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Mirosława Kulaga - awatar
Mirosława Kulaga
100
Mariusz M - awatar
Mariusz M
100
Region IPA Wadowice - awatar
Region IPA Wadowice
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij