Zbiórka Wyrzucony jak śmieć/ Pomóz - zdjęcie główne

Wyrzucony jak śmieć/ Pomóz

980 zł  z 980 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Rudy ok. 8-9 letni kocur. Domowy, wykastrowany - dlaczego znalazł się nagle w miejscu karmienia kotów wolno-żyjących? Pewnie nigdy nie poznamy jego historii.

'kot zawsze sobie poradzi' - to mit. Rodezjan sobie nie radził. i tak trafił pod moją opiekę

Ja to Runa, grupa wolontariacka działająca w ramach Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych. Runa to ja, Sylwia, i aktualnie 50 podopiecznych - koty i psy. Od kilkumiesięcznych, do kilkunastoletnich, od adopcyjnych do tzw. specjalnej troski.

Rodezjan prawie nie je, jest dużym kotem, a waży 4 kg.  Ma złamany kieł, ma wielki kamień, zapalenie przyzębia - konieczny jest zabieg, zabieg poważny - w głębokiej sedacji, już kostny, bo wymaga usunięcia kła całego. Oczywiście niezbędne są badania wcześniej

Bardzo proszę o wsparcie dla Rodezjana - wsparcie leczenia, utrzymania..

Nie wiem, czy Rodezjan ma szansę na dom, czy zostanie kolejnym moim podopiecznym-rezydentem. Ale bez względu na to wszystko, człowiek jest mu winny pomoc, człowiek go skrzywdził i człowiek powinien mu wynagrodzić doznane zaniedbania i cierpienia

https://www.facebook.com/runapomaga/

Aktualizacje


 • RUNA - awatar

  RUNA

  08.07.17
  08.07.17

  Rodezjan jest ujemny :) czyli FeLV- w związku z tym został zaszczepiony na wirusówki+białaczka na zdjęciu niezadowolony w przeciwieństwie do mnie ;) Bardzo się zadomowił, przychodzi spać do łóżka gada i ociera się o nogi :) zbiórkę zamknę w poniedziałek aktualności o Rodezjanie i innych moich podopiecznych: https://www.facebook.com/runapomaga/ zapraszam i pięknie dziękuję za pomoc :)

  Zdjęcie aktualizacji 6 159

Komentarze


 • Czerwony Kot - awatar

  Czerwony Kot

  31.05.17
  31.05.17

  człowieki pomóżcie naszemu koledze, Miau !

  • RUNA - awatar

   RUNA - Organizator zbiórki

   01.06.17
   01.06.17

   dziękuję serdecznie :) kolega Rodezjan w coraz lepszej formie, w poniedziałek kontrola i może przystąpimy do testów i szczepień Dzielny z niego kocurro :)

 • Anna F - awatar

  Anna F

  27.05.17
  27.05.17

  Bardzo się cieszę, że z Rodezjanem już lepiej i oby tak dalej. Życzę dalszych dobrych wieści.

  • RUNA - awatar

   RUNA - Organizator zbiórki

   27.05.17
   27.05.17

   dziękujemy z Rodezjanem - dużo lepiej się czuje i pięknie wygląda :)

 • Anna F - awatar

  Anna F

  16.05.17
  16.05.17

  Znowu wrzucam do skarbonki. Mam nadzieję, ze z każdym dniem rudzielec będzie czuł się coraz lepiej.

  • RUNA - awatar

   RUNA - Organizator zbiórki

   16.05.17
   16.05.17

   pięknie dziękuję :) też na to liczę :) najważniejsze, że chce jeść co prawda, muszę go troszkę rozpieszczać, ale .. zasługuje na to :)

 • Zofia Różnowska - awatar

  Zofia Różnowska

  15.05.17
  15.05.17

  powodzenia Rudzielcu!

  • RUNA - awatar

   RUNA - Organizator zbiórki

   15.05.17
   15.05.17

   dziękuję w imieniu Rodezjana, Bardzo dziękuję :) właśnie wróciliśmy z kontroli - jest ok trochę się martwiłam, bo zaczął się ślinić i spuchł, ale to normalne po tak poważnym zabiegu

 • Anna F - awatar

  Anna F

  15.05.17
  15.05.17

  Mam takiego samego rudzielca. Życzę powodzenia w leczeniu kotka.

  • RUNA - awatar

   RUNA - Organizator zbiórki

   15.05.17
   15.05.17

   Dziękuję, proszę trzymać kciuki Rodezjana tez ktoś miał, a teraz tak potraktował paskudnie :( nigdy nie pojmę ludzkich zachowań.. To miły, starszy kocurek, obolały i zmęczony..

980 zł  z 980 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Maniek Rudy Kot - awatar
Maniek Rudy Kot
60
Grazyna Basiak - awatar
Grazyna Basiak
10
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maniek Rudy Kot - awatar
Maniek Rudy Kot
50
Brunia od rudego Mańka - awatar
Brunia od rudego Mańka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Brunia od Rudego Mańka - awatar
Brunia od Rudego Mańka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij