Zbiórka Wyrzucony jak śmieć/ Pomóz - zdjęcie główne

Wyrzucony jak śmieć/ Pomóz

980 zł z 980 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Rudy ok. 8-9 letni kocur. Domowy, wykastrowany - dlaczego znalazł się nagle w miejscu karmienia kotów wolno-żyjących? Pewnie nigdy nie poznamy jego historii.

'kot zawsze sobie poradzi' - to mit. Rodezjan sobie nie radził. i tak trafił pod moją opiekę

Ja to Runa, grupa wolontariacka działająca w ramach Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych. Runa to ja, Sylwia, i aktualnie 50 podopiecznych - koty i psy. Od kilkumiesięcznych, do kilkunastoletnich, od adopcyjnych do tzw. specjalnej troski.

Rodezjan prawie nie je, jest dużym kotem, a waży 4 kg.  Ma złamany kieł, ma wielki kamień, zapalenie przyzębia - konieczny jest zabieg, zabieg poważny - w głębokiej sedacji, już kostny, bo wymaga usunięcia kła całego. Oczywiście niezbędne są badania wcześniej

Bardzo proszę o wsparcie dla Rodezjana - wsparcie leczenia, utrzymania..

Nie wiem, czy Rodezjan ma szansę na dom, czy zostanie kolejnym moim podopiecznym-rezydentem. Ale bez względu na to wszystko, człowiek jest mu winny pomoc, człowiek go skrzywdził i człowiek powinien mu wynagrodzić doznane zaniedbania i cierpienia

https://www.facebook.com/runapomaga/

Aktualizacje


 • RUNA - awatar

  RUNA

  08.07.17
  08.07.17

  Rodezjan jest ujemny :) czyli FeLV- w związku z tym został zaszczepiony na wirusówki+białaczka na zdjęciu niezadowolony w przeciwieństwie do mnie ;) Bardzo się zadomowił, przychodzi spać do łóżka gada i ociera się o nogi :) zbiórkę zamknę w poniedziałek aktualności o Rodezjanie i innych moich podopiecznych: https://www.facebook.com/runapomaga/ zapraszam i pięknie dziękuję za pomoc :)

  Zdjęcie aktualizacji 6 159

Komentarze


 • Czerwony Kot - awatar

  Czerwony Kot

  31.05.17
  31.05.17

  człowieki pomóżcie naszemu koledze, Miau !

  • RUNA - awatar

   RUNA - Organizator zbiórki

   01.06.17
   01.06.17

   dziękuję serdecznie :) kolega Rodezjan w coraz lepszej formie, w poniedziałek kontrola i może przystąpimy do testów i szczepień Dzielny z niego kocurro :)

 • Anna F - awatar

  Anna F

  27.05.17
  27.05.17

  Bardzo się cieszę, że z Rodezjanem już lepiej i oby tak dalej. Życzę dalszych dobrych wieści.

  • RUNA - awatar

   RUNA - Organizator zbiórki

   27.05.17
   27.05.17

   dziękujemy z Rodezjanem - dużo lepiej się czuje i pięknie wygląda :)

 • Anna F - awatar

  Anna F

  16.05.17
  16.05.17

  Znowu wrzucam do skarbonki. Mam nadzieję, ze z każdym dniem rudzielec będzie czuł się coraz lepiej.

  • RUNA - awatar

   RUNA - Organizator zbiórki

   16.05.17
   16.05.17

   pięknie dziękuję :) też na to liczę :) najważniejsze, że chce jeść co prawda, muszę go troszkę rozpieszczać, ale .. zasługuje na to :)

 • Zofia Różnowska - awatar

  Zofia Różnowska

  15.05.17
  15.05.17

  powodzenia Rudzielcu!

  • RUNA - awatar

   RUNA - Organizator zbiórki

   15.05.17
   15.05.17

   dziękuję w imieniu Rodezjana, Bardzo dziękuję :) właśnie wróciliśmy z kontroli - jest ok trochę się martwiłam, bo zaczął się ślinić i spuchł, ale to normalne po tak poważnym zabiegu

 • Anna F - awatar

  Anna F

  15.05.17
  15.05.17

  Mam takiego samego rudzielca. Życzę powodzenia w leczeniu kotka.

  • RUNA - awatar

   RUNA - Organizator zbiórki

   15.05.17
   15.05.17

   Dziękuję, proszę trzymać kciuki Rodezjana tez ktoś miał, a teraz tak potraktował paskudnie :( nigdy nie pojmę ludzkich zachowań.. To miły, starszy kocurek, obolały i zmęczony..

980 zł z 980 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Maniek Rudy Kot - awatar
Maniek Rudy Kot
60
Grazyna Basiak - awatar
Grazyna Basiak
10
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maniek Rudy Kot - awatar
Maniek Rudy Kot
50
Brunia od rudego Mańka - awatar
Brunia od rudego Mańka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Brunia od Rudego Mańka - awatar
Brunia od Rudego Mańka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij