Zbiórka Pomoc 5-osobowej rodzinie - zdjęcie główne

Pomoc 5-osobowej rodzinie

7 736 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Zbiórka zakończona
 
Mateusz Stępski - awatar

Mateusz Stępski

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

29 października 2019 roku spalił się dom rodziny Goszczyckich w Gradzanowie Kościelnym pow. żuromiński. Rodzina składa się z 5 osób (rodzice i trójka dzieci), które nie mają dachu nad głową ani środków na odbudowę.  Na obecną chwilę mieszkają u krewnych ale bardzo pragną wrócić do siebie.

Dom nie nadaje się do zamieszkania. Ściany są czarne od dymu, w powietrzu czuć duszącą woń, sufity popękały, meble oraz plastiki potopiły się.  Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej. 

Pogorzelcy na obecną chwilę potrzebują wszystkiego.  Stracili ubrania, dokumenty oraz rzeczy osobiste.

Sprawa jest dość pilna, ponieważ idzie zima. Tata trójki dzieci jest "złotą rączką" i na pewno zacznie remont jak najszybciej się da. Potrzebujemy tylko pieniędzy na materiały budowlane, ubrania i nowe książki dla dzieci

Rodzina Goszczyckich to bardzo uczynna, pomocna i radosna rodzina.  Sami nie mają odwagi prosić o pomoc dlatego robię to w ich imieniu.

Jeżeli ktoś z Was może wpłacić chociażby "złotówkę" to na pewno to docenimy i dobrze wykorzystamy, aby najbliższe święta Bożego Narodzenia mogli spędzić w swoim domku.

Za każdą pomoc serdecznie dziękuję!

Rodzina wyraziła zgodę na publikację.


Poniżej udostępniam zdjęcia z postępu prac w domu. Tak jak wspominałem, rodzina od razu ruszyła z remontem a wszystko dzięki Waszemu wsparciu. Do tej pory bardzo wiele dobrego spotkało rodzinę ze strony rodziny, znajomych oraz innych darczyńców.

Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować i proszę o dalszą pomoc, bo potrzeby są naprawdę duże... :( 

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    21.11.19
    21.11.19

    Powodzenia !!!

7 736 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Zbiórka zakończona
 
Mateusz Stępski - awatar

Mateusz Stępski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 156

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz Chróścik - awatar
Mateusz Chróścik
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Jadwiga Cichocka - awatar
Jadwiga Cichocka
200
Janusz Miszewski - awatar
Janusz Miszewski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monia - awatar
Monia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij