Zbiórka Rogate Ranczo woła o pomoc - zdjęcie główne

Rogate Ranczo woła o pomoc

1 020 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Pomóż im przetrwać.
ROGATE RANCZO WOŁA O POMOC!

Rogate Ranczo to miejsce gdzie znajdują ocalenie głodzone, często bite i maltretowane zwierzęta, które zostały odebrane podczas niehumanitarnego ich traktowania.
Obecnie w jedynym na Pomorzu i jedynym z niewielu w Polsce znajdują się 93 uratowane od śmierci zwierzęta.
Wśród nich jest wiele starszych - na emeryturze zwierząt.

Wiele z nich jest leczonych ze względu na zaniedbania poprzednich właścicieli - często oprawców.


Bez darowizn od osób prywatnych i 1% nie bylibyśmy w stanie ratować im życia, dlatego też kolejny raz w imieniu ocalałych zwierząt wołamy o pomoc. 

W imieniu klaczy Lili, staruszki Coci, krowy Joasi oraz pozostałych podopiecznych, które skończyłby życie na rzeźnickim haku lub konałyby w samotności i bólu prosimy o pomoc w zakupie siana, słomy, zboża, suplementów  mieszkających w Rogatym Ranczo.

Zobaczcie krótki film o naszych podopiecznych i o Rogatym Ranczo.
https://www.facebook.com/watch/?v=219090476133080 

Koszty są ogromne. Leki, suplementy, inhalacje, specjalistyczne pasze indywidualnie dobrane do każdego schorowanego lub starszego wiekiem zwierzaka,wizyty lekarza weterynarii i kowala…

  Uratowana staruszka Coca w naszym przytulisku spędzi ostatnie swoje lata.

                                                Na zdjęciu klacz Sigma 

Nasze zapasy się kończą, pieniądze na zakup paszy topnieją, bez Waszej pomocy nie będziemy wstanie odmienić życia pokrzywdzonych zwierząt!

                                                           Koza Krysia

                                         Kozia rodzinka i krowa Gertruda 

Zwierzętom nie wytłumaczymy, że jest kryzys, że panująca pandemia COVID-19  ograniczyła wpływy darowizn, że od dziś będą dostawać paszę co drugi dzień, przecież obiecaliśmy im, że już nigdy nie zaznają głodu, pragnienia i strachu.

                                                   Magma i Pasja 

Prosimy o wsparcie dla tych, które głosu nie mają, tych które nie obronią się same!  

                                               lama Karol i koza Anka


Przytulisko dla zwierząt gospodarskich Rogate Ranczo powstało w 2015 roku i jest jedynym takim miejscem na Pomorzu. Pod naszą opiekę trafiło ponad 400 zwierząt, część otrzymała nowe odpowiedzialne domy. Najstarsze, schorowane, wymagające intensywnej opieki zwierzęta zostały pod naszą opieką.

                                                   Uratowana krowa Kamila

W Rogatym Ranczo mieszkają uratowane od rzeźnickiego noża krowy i byki, kozy które w większości znudziły się poprzednim opiekunom, świnki które miały trafić na talerz, owce które biegały po ruchliwej drodze krajowej, lama która była "odpadem" w hodowli, konie i kuce oraz osiołek Olik, który po śmierci właściciela znalazły bezpieczny kąt w Rogatym Ranczo. Każdy nasz podopieczny ma spory bagaż życiowych doświadczeń. 

                                                   osiołek Oli

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszych podopiecznych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 020 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Karolina - awatar
Karolina
20
Ania MM - awatar
Ania MM
20
Kamila - awatar
Kamila
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Józef Wtorkowski - awatar
Józef Wtorkowski
100
Julia - awatar
Julia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij