Zbiórka Rogate Ranczo woła o pomoc - zdjęcie główne

Rogate Ranczo woła o pomoc

1 510 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Pomóż im przetrwać.
ROGATE RANCZO WOŁA O POMOC!

Rogate Ranczo to miejsce gdzie znajdują ocalenie głodzone, często bite i maltretowane zwierzęta, które zostały odebrane podczas niehumanitarnego ich traktowania.
Obecnie w jedynym na Pomorzu i jedynym z niewielu w Polsce znajdują się 93 uratowane od śmierci zwierzęta.
Wśród nich jest wiele starszych - na emeryturze zwierząt.

Wiele z nich jest leczonych ze względu na zaniedbania poprzednich właścicieli - często oprawców.


Bez darowizn od osób prywatnych i 1% nie bylibyśmy w stanie ratować im życia, dlatego też kolejny raz w imieniu ocalałych zwierząt wołamy o pomoc. 

W imieniu klaczy Lili, staruszki Coci, krowy Joasi oraz pozostałych podopiecznych, które skończyłby życie na rzeźnickim haku lub konałyby w samotności i bólu prosimy o pomoc w zakupie siana, słomy, zboża, suplementów  mieszkających w Rogatym Ranczo.

Zobaczcie krótki film o naszych podopiecznych i o Rogatym Ranczo.
https://www.facebook.com/watch/?v=219090476133080 

Koszty są ogromne. Leki, suplementy, inhalacje, specjalistyczne pasze indywidualnie dobrane do każdego schorowanego lub starszego wiekiem zwierzaka,wizyty lekarza weterynarii i kowala…

  Uratowana staruszka Coca w naszym przytulisku spędzi ostatnie swoje lata.

                                                Na zdjęciu klacz Sigma 

Nasze zapasy się kończą, pieniądze na zakup paszy topnieją, bez Waszej pomocy nie będziemy wstanie odmienić życia pokrzywdzonych zwierząt!

                                                           Koza Krysia

                                         Kozia rodzinka i krowa Gertruda 

Zwierzętom nie wytłumaczymy, że jest kryzys, że panująca pandemia COVID-19  ograniczyła wpływy darowizn, że od dziś będą dostawać paszę co drugi dzień, przecież obiecaliśmy im, że już nigdy nie zaznają głodu, pragnienia i strachu.

                                                   Magma i Pasja 

Prosimy o wsparcie dla tych, które głosu nie mają, tych które nie obronią się same!  

                                               lama Karol i koza Anka


Przytulisko dla zwierząt gospodarskich Rogate Ranczo powstało w 2015 roku i jest jedynym takim miejscem na Pomorzu. Pod naszą opiekę trafiło ponad 400 zwierząt, część otrzymała nowe odpowiedzialne domy. Najstarsze, schorowane, wymagające intensywnej opieki zwierzęta zostały pod naszą opieką.

                                                   Uratowana krowa Kamila

W Rogatym Ranczo mieszkają uratowane od rzeźnickiego noża krowy i byki, kozy które w większości znudziły się poprzednim opiekunom, świnki które miały trafić na talerz, owce które biegały po ruchliwej drodze krajowej, lama która była "odpadem" w hodowli, konie i kuce oraz osiołek Olik, który po śmierci właściciela znalazły bezpieczny kąt w Rogatym Ranczo. Każdy nasz podopieczny ma spory bagaż życiowych doświadczeń. 

                                                   osiołek Oli

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszych podopiecznych.

1 510 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Wpłaty: 23

Marek - awatar
Marek
150
Michał - awatar
Michał
200
Kuba - awatar
Kuba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Ania MM - awatar
Ania MM
20
Kamila - awatar
Kamila
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Józef Wtorkowski - awatar
Józef Wtorkowski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij