Zbiórka Pomoc na specjalistyczne badanie - zdjęcie główne

Pomoc na specjalistyczne badanie

4 600 zł  z 4 600 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Natalia Zbrzyzna - awatar

Natalia Zbrzyzna

Organizator zbiórki

Roksanka urodziła się jako wcześniak w ciężkiej zamartwicy. 24 godziny były decydujące. Dziś to wesoła 9 letnia dziewczynka. Niestety codziennie toczy nierówną walkę o lepsze jutro. Pomimo 9 lat ciągłych wizyt u specjalistów wciąż nie mamy diagnozy. Roksanka urodziła się z wadą wrodzoną nerwów wzrokowych (OP zdwojenie tarczy nerwu wzrokowego, OL szczelina w tarczy nerwu wzrokowego), OL sklasyfikowane jako niewidzące. Do tego dochodzi astygmatyzm, krótkowzroczność,podejrzenie torbieli OP. W związku z tym wszystkim Roksanka od pierwszych miesięcy życia jest pod opieką specjalistów, przechodzi specjalistyczne badania (UBM, OCT, regularnie). Jest dzieckiem z problemami sprzężoną niepełnosprawnością wzrokową, ruchową z opóźnieniem i nieharmonijnością rozwoju funkcji poznawczych. Zaburzenia ekspresji i percepcji mowy, Roksana posługuje się kilkoma wyrazami  i wieloma gestami systemu językowego Makaton .Wymaga stałego i wieloprofilowego wspomagania rozwoju od urodzenia, do tego dochodzą jeszcze poważne zaburzenia odporności.   Potrzebne są środki na wizyty u specjalistów, leczenie, rehabilitację, najpilniejszą jednak sprawą są środki na specjalistyczne badanie genetyczne WES, badanie to nie jest refundowane w ramach NFZ a pozwoliłoby ono jednak uzyskać jednoznaczną odpowiedź z jakimi zaburzeniami, jednostką chorobową mamy do czynienia i ułatwiło by nam to walkę o lepsze jutro. Roksanka jest pod opieką poradni genetycznej  Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.      Niestety kwota jaka jest wymagana do wykonania specjalistycznego genetycznego badania WES jest poza zasięgiem naszych możliwości finansowych. Prosimy o pomoc dla naszej córeczki.   Z całego serca dziękujemy za każdą symboliczną złotówkę. Rodzice.   

Aktualizacje


 • Natalia Zbrzyzna - awatar

  Natalia Zbrzyzna

  19.08.2019
  19.08.2019

  Aktualizacja. Znaleźliśmy laboratorium genetyczne, które wykona badanie taniej tzn w kwocie 4500 zł. Dodatkowy koszt to dojazd na pobranie materiału i konsultacje genetyczną. Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej zbiórki. Mamy szansę wykonać badanie we wrześniu. Dziękujemy

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.2019
  31.05.2019

  Życzę Wam dużo siły i jeszcze więcej wzajemnej miłości. Księżniczko! Masz cudownych i kochających rodziców,a Ty sama jesteś pięknym Promykiem,który nadaje sens ich życiu. Trzymam kciuki 🙂

  • Natalia Zbrzyzna - awatar

   Natalia Zbrzyzna - Organizator zbiórki

   31.05.2019
   31.05.2019

   DZIĘKUJEMY bardzo za cegiełkę. Za wspaniałe słowa.Roksanka to nasz sens życia. Dla niej jesteśmy w stanie góry przenosić.! :-)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  27.05.2019
  27.05.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

  • Natalia Zbrzyzna - awatar

   Natalia Zbrzyzna - Organizator zbiórki

   28.05.2019
   28.05.2019

   Codziennie walczymy! Nie poddam się dopóki wystarczy sił.

4 600 zł  z 4 600 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Natalia Zbrzyzna - awatar

Natalia Zbrzyzna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 72

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
565
Ania W. - awatar
Ania W.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Rusiecki - awatar
Marcin Rusiecki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dawid Machałowski - awatar
Dawid Machałowski
20
Monika - awatar
Monika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij