Zbiórka Rowerem DookołaPolski dla Blanki - zdjęcie główne

Rowerem DookołaPolski dla Blanki

5 555 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Robert Rupnowski - awatar

Robert Rupnowski

Organizator zbiórki

Cześć,

Paweł i Robert, dwóch przyjaciół z dzieciństwa, którzy mają zamiłowanie do wypraw rowerowych, postanowili w tym roku przejechać Polskę wzdłuż granic aby pomóc 7-letniej Blance, która choruje od urodzenia na nowotwór skóry o charakterze Żółtakoziarniniakowatości Młodzieńczej (JXG).

Oprócz Żółtakoziarniniakowatości Młodzieńczej, objawiającej się zmianami skórnymi u Blanki wykryto Gronkowca Złocistego, który atakuje okolice ust oraz Atopowe Zapalenie Skóry (AZS) co powoduje ogromny świąd na całym ciele. Ostatnio podczas jednej z wizyt lekarskich, wykryto Paciorkowca w gardełku dziewczynki. Lekarze już pobierali u Blanki wycinki skóry z główki, ucha czy okolic ust. Wszystko to pogarsza jej stan psychiczny i bardzo ją wyczerpuje.

Blanka już w tak młodym wieku uczęszcza do psychologa gdyż jej skórne problemy których lista jest długa wpływają w bardzo dużym stopniu na jej samopoczucie i samoocenę. Choroby pozostawiają widoczne pooperacyjne blizny oraz odbarwienia skórne po maściach sterydowych przez które Blanka wstydzi się swego wyglądu i nie zawsze ma ochotę spędzać czas ze swymi rówieśnikami.

W porozumieniu z mamą Blanki Panią Martą, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz pod Patronatem miasta Świdnicy dwóch przyjaciół postanowiło pomóc dziewczynce.


Akcja polegać będzie na przejechaniu ok. 3700 kilometrów granicami Polski w minimum 4 tygodnie. Cały uzbierany datek przeznaczony będzie na leczenie Blanki która bardzo potrzebuje Naszej pomocy.

Podróż, którą Paweł i Robert będą odbywali zacznie się już 7 maja 2017 roku i opłacona będzie z ich własnej kieszeni i żadna złotówka z zebranych pieniędzy na Leczenie Blanki nie będzie wydana.


Mamy nadzieję, że Państwo dołączą się do Naszej Akcji Na Rowerach Dookoła Polski dla Blanki


Aktualizacje


 • Robert Rupnowski - awatar

  Robert Rupnowski

  12.06.2017
  12.06.2017

  Szanowni Państwo w dniu dzisiejszym zakończyliśmy zbiórkę i przekazaliśmy pieniądze na subkonto Blanki w Fundacja Małgorzaty Dziury-Sztejnberg Bliżej
  Siebie

  Z całego serca dziękujemy za wszystkie dokonane wpłaty, ciepłe słowa

  Zdjęcie aktualizacji 5 569

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.06.2017
  02.06.2017

  olamaja

 • Paula i Adi - awatar

  Paula i Adi

  29.05.2017
  29.05.2017

  💪💪💪💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.2017
  28.05.2017

  Powodzenia ,trzymam kciuki😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.05.2017
  13.05.2017

  👍 obyście spotkali na drodze samych dobrych ludzi. Z Bogiem! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.04.2017
  04.04.2017

  :)

5 555 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Robert Rupnowski - awatar

Robert Rupnowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bożena - awatar
Bożena
100
Teresa - awatar
Teresa
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Little Sheep - awatar
Little Sheep
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paula i Adi - awatar
Paula i Adi
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij