Zbiórka Leczenie Piorunka - zdjęcie główne

Leczenie Piorunka

2 373 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Monika Anuszewska - awatar

Monika Anuszewska

Organizator zbiórki

Witam wszystkich!

Zwracam się do was o pomoc w sfinansowaniu leczenia buldożka francuskiego o szalonym imieniu Piorun. Piesek ma 2 lata i jak samo imię wskazuje istny z niego Piorun. Niestety 26 grudnia 2018 roku z niewiadomych przyczyn zatracił równowagę na lewą część ciała, ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Jest ogólnie zdezorientowany, gdyż mimo przebywania w domu, czyli w znajomym otoczeniu "obija się" o sprzęty. Na zewnątrz też trzeba uważać żeby gdzieś się nie uderzył, bo krótko mówiąc chodzi jak mały pijaczek.

Piorun jest leczony w małej klinice w naszej miejscowości na zasadzie "chybił trafił". Jak na razie leki, które ma podawane od 27 grudnia złagodziły problemy z równowagą. Jednak przy próbie odstawienia leków sytuacja wraca do punktu wyjścia. Piesek musi być odpowiednio zdiagnozowany i jest to tylko możliwe w Grudziądzu, w klinice gdzie posiadają tomograf. Lekarz, który obecnie prowadzi naszego psiunka podejrzewa jakieś zaburzenia centralnego układu nerwowego.

Stąd prośba do Państwa o pomoc w finasowaniu diagnostyki w klinice wraz z badaniem tomografem. Koszt diagnostyki w przypadku Pioruna to ok. 2 tys. zł. W okresie 27.12.2018 do 11.01.2019 już opłaciłam 200,00 zł za leczenie łagodzące obecny stan pieska. Wizyta w Grudziądzu jest wyznaczona na 29.01.2019 i do tego czasu piesek będzie miał podawane leki jak do tej pory, żeby jakoś dotrwał do badania.

Za wszelką pomoc będę wdzięczna!

W razie pytań odpowiem na dodatkowe pytania w prywatnej wiadomości.

Komentarze


 • CHRUPEK - awatar

  CHRUPEK

  28.01.2019
  28.01.2019

  Dużo zdrówka dla pieska

 • Magda G - awatar

  Magda G

  25.01.2019
  25.01.2019

  Wracaj do zdrowia Piorunku :-)

 • Edyta - awatar

  Edyta

  20.01.2019
  20.01.2019

  Wracaj do zdrowia Piorunku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.2019
  20.01.2019

  Mam nadzieje ze sie uda!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.2019
  20.01.2019

  Każdy pies jest wyjątkowy i o każdego należy dbać. Powodzenia w dalszej zbiórce. Oby piesek wyzdrowiał jak najszybciej

  • Monika Anuszewska - awatar

   Monika Anuszewska - Organizator zbiórki

   21.01.2019
   21.01.2019

   Ładne słowa... dziękuję za wsparcie ...

2 373 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Monika Anuszewska - awatar

Monika Anuszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 119

CHRUPEK - awatar
CHRUPEK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AgaP. - awatar
AgaP.
10
Monika Borek - awatar
Monika Borek
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Marczak - awatar
Ewa Marczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Krcha - awatar
Katarzyna Krcha
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Edyta - awatar
Edyta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij