Zbiórka Leczenie Piorunka - zdjęcie główne

Leczenie Piorunka

2 373 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Monika Anuszewska - awatar

Monika Anuszewska

Organizator zbiórki

Witam wszystkich!

Zwracam się do was o pomoc w sfinansowaniu leczenia buldożka francuskiego o szalonym imieniu Piorun. Piesek ma 2 lata i jak samo imię wskazuje istny z niego Piorun. Niestety 26 grudnia 2018 roku z niewiadomych przyczyn zatracił równowagę na lewą część ciała, ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Jest ogólnie zdezorientowany, gdyż mimo przebywania w domu, czyli w znajomym otoczeniu "obija się" o sprzęty. Na zewnątrz też trzeba uważać żeby gdzieś się nie uderzył, bo krótko mówiąc chodzi jak mały pijaczek.

Piorun jest leczony w małej klinice w naszej miejscowości na zasadzie "chybił trafił". Jak na razie leki, które ma podawane od 27 grudnia złagodziły problemy z równowagą. Jednak przy próbie odstawienia leków sytuacja wraca do punktu wyjścia. Piesek musi być odpowiednio zdiagnozowany i jest to tylko możliwe w Grudziądzu, w klinice gdzie posiadają tomograf. Lekarz, który obecnie prowadzi naszego psiunka podejrzewa jakieś zaburzenia centralnego układu nerwowego.

Stąd prośba do Państwa o pomoc w finasowaniu diagnostyki w klinice wraz z badaniem tomografem. Koszt diagnostyki w przypadku Pioruna to ok. 2 tys. zł. W okresie 27.12.2018 do 11.01.2019 już opłaciłam 200,00 zł za leczenie łagodzące obecny stan pieska. Wizyta w Grudziądzu jest wyznaczona na 29.01.2019 i do tego czasu piesek będzie miał podawane leki jak do tej pory, żeby jakoś dotrwał do badania.

Za wszelką pomoc będę wdzięczna!

W razie pytań odpowiem na dodatkowe pytania w prywatnej wiadomości.

Komentarze


 • CHRUPEK - awatar

  CHRUPEK

  28.01.19
  28.01.19

  Dużo zdrówka dla pieska

 • Magda G - awatar

  Magda G

  25.01.19
  25.01.19

  Wracaj do zdrowia Piorunku :-)

 • Edyta - awatar

  Edyta

  20.01.19
  20.01.19

  Wracaj do zdrowia Piorunku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.19
  20.01.19

  Mam nadzieje ze sie uda!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.19
  20.01.19

  Każdy pies jest wyjątkowy i o każdego należy dbać. Powodzenia w dalszej zbiórce. Oby piesek wyzdrowiał jak najszybciej

  • Monika Anuszewska - awatar

   Monika Anuszewska - Organizator zbiórki

   21.01.19
   21.01.19

   Ładne słowa... dziękuję za wsparcie ...

2 373 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Monika Anuszewska - awatar

Monika Anuszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 119

CHRUPEK - awatar
CHRUPEK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AgaP. - awatar
AgaP.
10
Monika Borek - awatar
Monika Borek
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Marczak - awatar
Ewa Marczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Krcha - awatar
Katarzyna Krcha
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Edyta - awatar
Edyta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij