Zbiórka Pomóż Medykom z OSP ORW Opole - miniaturka zdjęcia

Pomóż Medykom z OSP ORW Opole

Zbiórka Pomóż Medykom z OSP ORW Opole - zdjęcie główne

Pomóż Medykom z OSP ORW Opole

0 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Sekcja Ratownictwa Medycznego działająca w jednostce OSP ORW w Opolu, prosi o pomoc przy zakupie Ambulansu.

CEL: Zakup Ambulansu z wyposażeniem. 

Powodem wnioskowania o zakup ambulansu jest ochrona wpisana w nasz statut i tradycję. Strażacy ochotnicy mogą być obecni na każdym festynie: rodzinnym, szkolnym, przedszkolnym, miejskim, wiejskim czy sportowym. Jesteśmy regularnie zapraszani na imprezy w celu promowania bezpieczeństwa. Chcemy naszą prewencję wprowadzić na najwyższy poziom. Karetka w asyście wozu bojowego jest synonimem profesjonalizmu, więc w takim otoczeniu nauka pierwszej pomocy jest najlepszym rozwiązaniem. Zamierzamy wykorzystać to do promowania pierwszej pomocy wśród społeczności lokalnej – rodzin, młodzieży, osób starszych, a także dzieci w szkołach  i przedszkolach. Promocja udzielania pierwszej pomocy przez osoby czynnie świadczące usługi ratownicze ma w sobie ducha autentyczności. Właśnie z taką myślą chcemy odwiedzić wiele szkół w naszym mieście. Dzięki temu najmłodsi, znając zasady pierwszej pomocy, będą wiedzieli, jak zachować się w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu.


Jednostka OSP ORW w Opolu wraz z administracją publiczną wielokrotnie  uczestniczy w realizacji zadań publicznych na rzecz poprawy bezpieczeństwa w przebywaniu nad wodą. Podczas takich akcji prezentujemy nasz sprzęt oraz pokazujemy jak działać  w przypadku zagrożenia. Jednak jest to zbyt mało, by osiągnąć zamierzony efekt. Chcemy więc włączyć w nasze działania przeprowadzanie szkoleń z udzielania pierwszej pomocy oraz z użytkowania AED. W ramach programu będziemy też odwiedzać szkoły podstawowe  i promować pierwszą pomoc, pełniąc jednocześnie czynną służbę w ramach systemu KSRG dla Miasta Opola.

Pomóż spełnić marzenie każdego naszego wolontariusza !
Dzięki Wam nasi wolontariusze będą mogli się o wiele szybciej rozwijać ! 


1zł, 5 zł, 100 zł, 2000 zł. Każda pomoc jest tak samo ważna


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij