Zbiórka Pomóż Medykom z OSP ORW Opole - miniaturka zdjęcia

Pomóż Medykom z OSP ORW Opole

Zbiórka Pomóż Medykom z OSP ORW Opole - zdjęcie główne

Pomóż Medykom z OSP ORW Opole

0 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Sekcja Ratownictwa Medycznego działająca w jednostce OSP ORW w Opolu, prosi o pomoc przy zakupie Ambulansu.

CEL: Zakup Ambulansu z wyposażeniem. 

Powodem wnioskowania o zakup ambulansu jest ochrona wpisana w nasz statut i tradycję. Strażacy ochotnicy mogą być obecni na każdym festynie: rodzinnym, szkolnym, przedszkolnym, miejskim, wiejskim czy sportowym. Jesteśmy regularnie zapraszani na imprezy w celu promowania bezpieczeństwa. Chcemy naszą prewencję wprowadzić na najwyższy poziom. Karetka w asyście wozu bojowego jest synonimem profesjonalizmu, więc w takim otoczeniu nauka pierwszej pomocy jest najlepszym rozwiązaniem. Zamierzamy wykorzystać to do promowania pierwszej pomocy wśród społeczności lokalnej – rodzin, młodzieży, osób starszych, a także dzieci w szkołach  i przedszkolach. Promocja udzielania pierwszej pomocy przez osoby czynnie świadczące usługi ratownicze ma w sobie ducha autentyczności. Właśnie z taką myślą chcemy odwiedzić wiele szkół w naszym mieście. Dzięki temu najmłodsi, znając zasady pierwszej pomocy, będą wiedzieli, jak zachować się w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu.


Jednostka OSP ORW w Opolu wraz z administracją publiczną wielokrotnie  uczestniczy w realizacji zadań publicznych na rzecz poprawy bezpieczeństwa w przebywaniu nad wodą. Podczas takich akcji prezentujemy nasz sprzęt oraz pokazujemy jak działać  w przypadku zagrożenia. Jednak jest to zbyt mało, by osiągnąć zamierzony efekt. Chcemy więc włączyć w nasze działania przeprowadzanie szkoleń z udzielania pierwszej pomocy oraz z użytkowania AED. W ramach programu będziemy też odwiedzać szkoły podstawowe  i promować pierwszą pomoc, pełniąc jednocześnie czynną służbę w ramach systemu KSRG dla Miasta Opola.

Pomóż spełnić marzenie każdego naszego wolontariusza !
Dzięki Wam nasi wolontariusze będą mogli się o wiele szybciej rozwijać ! 


1zł, 5 zł, 100 zł, 2000 zł. Każda pomoc jest tak samo ważna


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij