Zbiórka Pomóżmy Yulii w walce z rakiem - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Yulii w walce z rakiem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Yulii w walce z rakiem - zdjęcie główne

Pomóżmy Yulii w walce z rakiem

49 037 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 216 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maja Koszuta - awatar

Maja Koszuta

Organizator zbiórki

Yuliia ma 41 lat i jest samotną mamą 11-letniego Andrzeja. Do Polski przyjechała z Ukrainy 6 lat temu, chcąc zapewnić dziecku lepszy byt. Tato Andrzeja mieszka na Ukrainie i nie uczestniczy w jego wychowaniu i utrzymaniu.

Niestety, mimo zdrowego trybu życia i regularnych badań, Yuliia zachorowała na raka płuc. W marcu 2023 zdiagnozowano u niej raka gruczołowego płuca w fazie rozsiewu.

Yulia została zakwalifikowana do immunoterapii, leczenie potrwa co najmniej kilkanaście miesięcy. Skutkiem ubocznym terapii jest zmęczenie i osłabienie, które utrudniają jej codzienne funkcjonowanie.

Mimo najlepszych chęci Yuliia nie jest w stanie wykonywać pracy na pełen etat. Jednocześnie ze względu na rosnące koszty utrzymania i fakt, że jest jedynym żywicielem rodziny, nie może sobie pozwolić na ciągłe przebywanie na zwolnieniu.

Kwota ze zbiórki umożliwiłaby Yulii uregulowanie bieżących rachunków, stabilizację na najbliższe miesiące i dała szansę na skupienie się na procesie leczenia.

Zbiórka ta założona jest w imieniu Yulii i za jej zgodą.


Please help Yuliia to fight the cancer

Yuliia is 41 years old. She is a single mom of 11-year-old boy, Andrii. Yuliia emigrated from Ukraine 6 years ago, hoping to start a better life for her son in Poland.

Andrii’s father lives in Ukraine and doesn’t support the family in any way.

Unfortunately, despite healthy lifestyle and periodic examinations, in March 2023 Yuliia was diagnosed with metastatic adenocarcinoma of the right lung.

She was referred to the cancer immunotherapy program and her treatment will be continued for at least 1 year. She has been experiencing side effects from the medication like fatigue and weakness, and this affects her daily functioning.

Despite her best intentions, Yuliia is not able to work full-time. However, the cost of living has increased significantly in the recent months and she is the only breadwinner in the family so she cannot afford to be on a long-term sick leave.

The funds raised would help Yuliia to pay her monthly bills, stabilize her financial situation and focus on fighting the cancer in the coming months.

I have obtained Yuliia's consent for this publication.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Directors of O&B Ireland - awatar

  Directors of O&B Ireland

  20.06.2023
  20.06.2023

  We wish you a full recovery and good health into the future.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.06.2023
  06.06.2023

  Zycze szybkiego powrotu do zdrowia Pani Yulii.

49 037 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 216 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maja Koszuta - awatar

Maja Koszuta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 216

BoKi - awatar
BoKi
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Magdalena Pietrzyk - awatar
Magdalena Pietrzyk
5 021
Ilona M. - awatar
Ilona M.
4 600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4 700

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij