Zbiórka Zostało nas 4... Pomocy! - zdjęcie główne

Zostało nas 4... Pomocy!

790 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jarmuszewska - awatar

Sylwia Jarmuszewska

Organizator zbiórki

Co by tu napisać? Wszystko poszło zgodnie z planem :-). Pieski (9 szczeniąt i ich mamusie) dziś wyjechały do DT. Wczoraj została utworzona zbiórka na transport - dobrzy ludzie pomogli, misja została zakończona powodzeniem :-). Jednakże okazuje się, że to nie koniec wydatków. Psów jest 11, potrzebują one szczepień i na to są właśnie potrzebne pieniążki. 

Oczywiście nie wspominając o podkładach, karmie... Eh... Sporo tego, ale ta kwota, która jest w zbiórce to kwota - jakby to ująć - minimalna ... Jeśli suma przekroczy ustawiony limit, będzie naprawdę super! Pieniążki trafią do pani, u której psy teraz zamieszkają. Rozliczenia w postaci faktur/paragonów również trafią publicznie do wglądu.

Bardzo Dziękuję.


P.S. Tu można śledzić losy tych dwóch psich rodzinek: https://www.facebook.com/events/189094651972353/?active_tab=discussion

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Jarmuszewska - awatar

  Sylwia Jarmuszewska

  12.12.18
  12.12.18

  Druga faktura opłacona. Dziękujemy <3.

  Zdjęcie aktualizacji 22 919

Komentarze


 • Halina Tymińska - awatar

  Halina Tymińska

  01.12.18
  01.12.18

  Warto pomagać pomagającym.

 • Agnieszka Wyrzykowska - awatar

  Agnieszka Wyrzykowska

  30.11.18
  30.11.18

  KOCHAM PSY=POMAGAM JAK MOGĘ

  • Sylwia Jarmuszewska - awatar

   Sylwia Jarmuszewska - Organizator zbiórki

   30.11.18
   30.11.18

   Dziękujemy Pani :*.

790 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jarmuszewska - awatar

Sylwia Jarmuszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Urszula Teresa Rajczyk - awatar
Urszula Teresa Rajczyk
200
Katarzyna Cugowska - awatar
Katarzyna Cugowska
100
Ewa Magda Lena - awatar
Ewa Magda Lena
40
Halina Tymińska - awatar
Halina Tymińska
30
Agnieszka Wyrzykowska - awatar
Agnieszka Wyrzykowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Foltyn - awatar
Katarzyna Foltyn
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij