Zbiórka Zostało nas 4... Pomocy! - miniaturka zdjęcia

Zostało nas 4... Pomocy!

Zbiórka Zostało nas 4... Pomocy! - zdjęcie główne

Zostało nas 4... Pomocy!

790 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Jarmuszewska - awatar

Sylwia Jarmuszewska

Organizator zbiórki

Co by tu napisać? Wszystko poszło zgodnie z planem :-). Pieski (9 szczeniąt i ich mamusie) dziś wyjechały do DT. Wczoraj została utworzona zbiórka na transport - dobrzy ludzie pomogli, misja została zakończona powodzeniem :-). Jednakże okazuje się, że to nie koniec wydatków. Psów jest 11, potrzebują one szczepień i na to są właśnie potrzebne pieniążki. 

Oczywiście nie wspominając o podkładach, karmie... Eh... Sporo tego, ale ta kwota, która jest w zbiórce to kwota - jakby to ująć - minimalna ... Jeśli suma przekroczy ustawiony limit, będzie naprawdę super! Pieniążki trafią do pani, u której psy teraz zamieszkają. Rozliczenia w postaci faktur/paragonów również trafią publicznie do wglądu.

Bardzo Dziękuję.


P.S. Tu można śledzić losy tych dwóch psich rodzinek: https://www.facebook.com/events/189094651972353/?active_tab=discussion

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Jarmuszewska - awatar

  Sylwia Jarmuszewska

  12.12.18
  12.12.18

  Druga faktura opłacona. Dziękujemy <3.

  Zdjęcie aktualizacji 22 919

Komentarze


 • Halina Tymińska - awatar

  Halina Tymińska

  01.12.18
  01.12.18

  Warto pomagać pomagającym.

 • Agnieszka Wyrzykowska - awatar

  Agnieszka Wyrzykowska

  30.11.18
  30.11.18

  KOCHAM PSY=POMAGAM JAK MOGĘ

  • Sylwia Jarmuszewska - awatar

   Sylwia Jarmuszewska - Organizator zbiórki

   30.11.18
   30.11.18

   Dziękujemy Pani :*.

790 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Jarmuszewska - awatar

Sylwia Jarmuszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Urszula Teresa Rajczyk - awatar
Urszula Teresa Rajczyk
200
Katarzyna Cugowska - awatar
Katarzyna Cugowska
100
Ewa Magda Lena - awatar
Ewa Magda Lena
40
Halina Tymińska - awatar
Halina Tymińska
30
Agnieszka Wyrzykowska - awatar
Agnieszka Wyrzykowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Foltyn - awatar
Katarzyna Foltyn
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij