Zbiórka Pomoc dla Rodziny Dawida - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Rodziny Dawida

Zbiórka Pomoc dla Rodziny Dawida - zdjęcie główne

Pomoc dla Rodziny Dawida

15 096 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 326 osób
Wpłać teraz
 
Kamil Kajetaniak - awatar

Kamil Kajetaniak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich, wiadomość o odejściu Dawida, wielkiego Fanatyka Widzewa Łódź, zszokowała i zasmuciła cały kibicowski świat. 

Każda rozmowa z Dawidem o świecie kibicowskim Widzewa, wywoływała w nim wielkie emocje, oraz błysk w oku. Miał w sobie wielką pasje do naszego klubu i traktował go jako drugi dom rodzinny. 

Chciałbym zorganizować zbiórkę funduszy dla najbliższej rodziny Dawida. Cała zebrana kwota będzie przekazana Mamie Dawida i pójdzie na pokrycie kosztów pogrzebu, oraz pomocy finansowej dla rodziny.


https://lodz.tvp.pl/48512274/smiertelny-wypadek-na-dk91-kierowca-splonal-w-samochodzie?fbclid=IwAR0bZnO-N9ftodOC_6koQKQ6-8Nbb3jDHY86SDgjICO03wYUGckQ2e6VaFk

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Kamil Kajetaniak - awatar

  Kamil Kajetaniak

  19.06.20
  19.06.20

  Pogrzeb Ś.P. Dawida Moruzgały odbędzie się w sobotę (20.06.2020r) w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Mazewie o godz. 11:00. W porozumieniu z najbliższą rodziną Dawida, zamiast kwiatów prosimy o wpłacenie datku, na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Datki będzie można składać u wolontariusza przed Ceremonią Pogrzebową oraz przed cmentarzem.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.20
  14.06.20

  pomagam.pl/rts

15 096 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 326 osób
Wpłać teraz
 
Kamil Kajetaniak - awatar

Kamil Kajetaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 326

Znajomi - awatar
Znajomi
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Widzewiak - awatar
Widzewiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafał Szymański - awatar
Rafał Szymański
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Arek - awatar
Arek
10
Widzewiak z Warszawy - awatar
Widzewiak z Warszawy
20
Łukasz - awatar
Łukasz
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij