Zbiórka Pomoc dla Rodziny Dawida - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Rodziny Dawida

Zbiórka Pomoc dla Rodziny Dawida - zdjęcie główne

Pomoc dla Rodziny Dawida

15 096 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 326 osób
Wpłać teraz
 
Kamil Kajetaniak - awatar

Kamil Kajetaniak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich, wiadomość o odejściu Dawida, wielkiego Fanatyka Widzewa Łódź, zszokowała i zasmuciła cały kibicowski świat. 

Każda rozmowa z Dawidem o świecie kibicowskim Widzewa, wywoływała w nim wielkie emocje, oraz błysk w oku. Miał w sobie wielką pasje do naszego klubu i traktował go jako drugi dom rodzinny. 

Chciałbym zorganizować zbiórkę funduszy dla najbliższej rodziny Dawida. Cała zebrana kwota będzie przekazana Mamie Dawida i pójdzie na pokrycie kosztów pogrzebu, oraz pomocy finansowej dla rodziny.


https://lodz.tvp.pl/48512274/smiertelny-wypadek-na-dk91-kierowca-splonal-w-samochodzie?fbclid=IwAR0bZnO-N9ftodOC_6koQKQ6-8Nbb3jDHY86SDgjICO03wYUGckQ2e6VaFk

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kamil Kajetaniak - awatar

  Kamil Kajetaniak

  19.06.20
  19.06.20

  Pogrzeb Ś.P. Dawida Moruzgały odbędzie się w sobotę (20.06.2020r) w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Mazewie o godz. 11:00. W porozumieniu z najbliższą rodziną Dawida, zamiast kwiatów prosimy o wpłacenie datku, na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Datki będzie można składać u wolontariusza przed Ceremonią Pogrzebową oraz przed cmentarzem.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.20
  14.06.20

  pomagam.pl/rts

15 096 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 326 osób
Wpłać teraz
 
Kamil Kajetaniak - awatar

Kamil Kajetaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 326

Znajomi - awatar
Znajomi
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Widzewiak - awatar
Widzewiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafał Szymański - awatar
Rafał Szymański
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Arek - awatar
Arek
10
Widzewiak z Warszawy - awatar
Widzewiak z Warszawy
20
Łukasz - awatar
Łukasz
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij