Zbiórka Na ratunek niewidomemu Rubinkowi - zdjęcie główne

Na ratunek niewidomemu Rubinkowi

385 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Beata Tobiasz - awatar

Beata Tobiasz

Organizator zbiórki

Wolontariuszka

Ciociu, cioociiiuu, gdzie jesteś? Nie widzę Cię, nie widzę nic tylko noc, choć wiem, że jest dzień, bo słonko grzeje moje stare plecki. Ciociu, znam ogród na pamięć, jeszcze kiedy troszkę widziałem postarałem się wszystko zapamiętać. Ale Ciebie nie widzę i nie wiem gdzie jesteś, ciociu co się stało, nie słyszę ptaków w ogrodzie, nie ma trawy łaskoczącej brzuszek, ciociu tylko taki straszny hałas, psy szczekają, dużo psów. Nie znam ich, nie znam tych wszystkich zapachów, boję się ciociu, tak bardzo się boję. Pod łapkami zimny beton, mokro, ciociu gdzie mój kocyk, gdzie Krysia i Jerzyk? Ciociu tak tu zimno, nie wiem w którą stronę iść, żebyś mnie znalazła, tak głośno wołam, ale czy słyszysz mnie w tym psim tłumie, ciociu ratuj mnie, zabierz stąd, czy zrobiłem coś złego, czemu ktoś zabrał mi mój dom, to przez to, że nie widzę? Ciiiooociiiuuu ratuj mnie !!!! Ciiii Rubinku, już dobrze, to tylko sen, zły sen, uspokój się, znajdę Cie wszędzie, wszędzie, nawet na końcu świata. Ciii już dobrze, już dobrze maleńki. Nie bój się, nigdy nie pozwolimy byś wrócił do schroniska, nigdy !.

Błagamy w imieniu Rubisia i wszystkich dziadków, niech to czego, tak się boi zostanie tylko złym snem. Bez was kochani nie damy rady, co wtedy z Rubinkiem i innymi dziadkami. Nie pozwólcie się im bać, nie pozwólcie się bać nam. Każda wpłata, nawet najmniejsza jest na wagę złota, dla Rubinka to spokojna starość i bezpieczeństwo. Niech schronisko będzie tylko koszmarnym snem, snem, który nigdy się nie spełni . Błagamy pomóżcie by ten koszmar był tylko snem, a nie faktem

.(https://www.facebook.com/events/874234105957628/)

Zdjęcie opisu zbiórki Na ratunek niewidomemu Rubinkowi

Komentarze


 • od Luny - awatar

  od Luny

  09.12.2016
  09.12.2016

  dobrego domku maleńki

 • Lusia - awatar

  Lusia

  05.07.2016
  05.07.2016

  nie bój się

385 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Beata Tobiasz - awatar

Beata Tobiasz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
od Luny - awatar
od Luny
10
Natalia - awatar
Natalia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krystyna - awatar
Krystyna
30
Tamara - awatar
Tamara
50
iza - awatar
iza
10
Beata - awatar
Beata
30
Beata - awatar
Beata
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij