Zbiórka Ruda nie siusia, straciła ogonek - zdjęcie główne

Ruda nie siusia, straciła ogonek

1 190 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Kotka Ruda w wyniku wypadku straciła ogonek i przestała sama  się załatwiać. Niestety dotychczasowy właściciel nie mógł zapewnić kotce odpowiedniej opieki. Groziło jej najgorsze.... dlatego postanowiliśmy zabrać kotkę do kliniki w Lublinie i zdiagnozować - miała zrobione wszystkie konieczne badania.

 Niestety przez długie nieodsikiwanie, pęcherz był bardzo rozciągnięty. Kotka cały czas posikiwała, co dyskwalifikowało ją w znalezieniu odpowiedniego domu.  Będąc w klinice kotka  dostała specjalistyczne leki na obkurczenie pęcherza, była  systematycznie odsikiwana  i wszystko powoli wraca do normy. 

Prosimy o wsparcie na pokrycie kosztów leczenia, diagnostyki oraz pobytu w szpitalu.

z góry serdecznie dziękujemy!

Komentarze


 • Piotr Materna - awatar

  Piotr Materna

  12.10.2017
  12.10.2017

  zdrówka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.10.2017
  12.10.2017

  Dziękuję że pomagacie Kotełkom :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.10.2017
  12.10.2017

  Trzymam kciuki za znalezienie najwspanialszego domku na świecie i oczywiście za zebranie potrzebnej kwoty

1 190 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda D - awatar
Magda D
20
Bożena Zborowska - awatar
Bożena Zborowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
małgosia woronowicz - awatar
małgosia woronowicz
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Baranska - awatar
Agnieszka Baranska
100
Wioleta Płochocka - awatar
Wioleta Płochocka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij