Zbiórka Ruda nie siusia, straciła ogonek - zdjęcie główne

Ruda nie siusia, straciła ogonek

1 190 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Kotka Ruda w wyniku wypadku straciła ogonek i przestała sama  się załatwiać. Niestety dotychczasowy właściciel nie mógł zapewnić kotce odpowiedniej opieki. Groziło jej najgorsze.... dlatego postanowiliśmy zabrać kotkę do kliniki w Lublinie i zdiagnozować - miała zrobione wszystkie konieczne badania.

 Niestety przez długie nieodsikiwanie, pęcherz był bardzo rozciągnięty. Kotka cały czas posikiwała, co dyskwalifikowało ją w znalezieniu odpowiedniego domu.  Będąc w klinice kotka  dostała specjalistyczne leki na obkurczenie pęcherza, była  systematycznie odsikiwana  i wszystko powoli wraca do normy. 

Prosimy o wsparcie na pokrycie kosztów leczenia, diagnostyki oraz pobytu w szpitalu.

z góry serdecznie dziękujemy!

Komentarze


 • Piotr Materna - awatar

  Piotr Materna

  12.10.17
  12.10.17

  zdrówka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.10.17
  12.10.17

  Dziękuję że pomagacie Kotełkom :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.10.17
  12.10.17

  Trzymam kciuki za znalezienie najwspanialszego domku na świecie i oczywiście za zebranie potrzebnej kwoty

1 190 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda D - awatar
Magda D
20
Bożena Zborowska - awatar
Bożena Zborowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
małgosia woronowicz - awatar
małgosia woronowicz
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Baranska - awatar
Agnieszka Baranska
100
Wioleta Płochocka - awatar
Wioleta Płochocka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij