Zbiórka Rudzik zwany Rudolfem <3 - zdjęcie główne

Rudzik zwany Rudolfem <3

2 111 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Zuzanna Zimowska - awatar

Zuzanna Zimowska

Organizator zbiórki

Witajcie,

oto słodki Rudzik..wesoły i pełen radości szczeniaczek, który od poniedziałku miał trafic do swojego nowego domku :)czyli ze stolicy do Poznania :) w tej chwili przebywa u pewnej milej cioci, która zgodziła się na jakiś czas nim zaopiekowac :)a trafił tam z kolei ponieważ pewna dobra duszyczka wyratowała go z domu, w którym nie było warunków dla maluszków i ich mamy..niestety zły traf chciał, że Rudzik parę dni temu zaczął się źle czuc..wymioty, ogólne osłabienie :( dobra duszyczka zabrała małego do lekarza i podsumowując okazało się, że Rudzik ma w jelitach ręcznik..nie udało się niestety go przepchac i trzeba było zrobic operacje..

Mały obecnie jest w szpitalu i musi tam pobyc jeszcze na pewno dwie doby żeby go obserwowac..potem przez dwa tygodnie kroplówka i antybiotyki...

W tej chwili nie możemy go przetranspotowac do Poznania bo jest to bardzo niebezpieczne dlatego dobry dom tymczasowy zagwarantował dalszą,póki to konieczne, opiekę na miejscu :) ale do brzegu!!

Faktury już nas przerastają więc krótko mówiąc prosimy o pomoc..nawet najmniejsza kwota pomoże..

Bardzo kochamy Rudzika <3 zawsze adoptujemy zwierzaki bo jak to pewna mądra osoba kiedyś pięknie podsumowała "Przyjaciół się nie kupuje" dlatego nie wstydzę się prosic o pomoc dla Przyjaciela :)

Dziękujemy !

Komentarze


  • Przemo M. - awatar

    Przemo M.

    20.09.2017
    20.09.2017

    Poszło ;)

2 111 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Zuzanna Zimowska - awatar

Zuzanna Zimowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Tomek Kmiecik - awatar
Tomek Kmiecik
50
Renata - awatar
Renata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Przemo M. - awatar
Przemo M.
140
Kinga - awatar
Kinga
50
Sylwia Szostak - awatar
Sylwia Szostak
1 500
Waldemar - awatar
Waldemar
50
dla Rudzika - awatar
dla Rudzika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij